Autor Tema: Spoileri na zadnjim staklima  (Pročitano 2082 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže rocktheroadZapočeo temu

Spoileri na zadnjim staklima
« poslato: 19. Maj, 2018. 22:23 »
Ima li neko ovo?


Mislim na crne spojlere na zadnjim staklima. Na svim fotkama sam to video, ali ja to nemam. Čak stavise nisam obratio pažnju dok nisam odvezao auto  kod lika za folije, koji me je bledo pitao o kakvim crnim spojlerima sam pričao. Kad ono da mu pokažem kako je glup, skapiram da nisam ni video da to nemam, a pričao sam mu preko telefona o tome...

Totalni zbun....
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže Maksimus

Odg: Spoileri na zadnjim staklima
« Odgovor #1 poslato: 20. Maj, 2018. 00:52 »
Sad gledam,svaki na netu ih ima,ovaj jedan kodiaq na nasim oglasima ih nema  :B=)
Iskreno meni je lepse bez njih.
P.S. Sto si preskocio fabricki tamna stakla?

Van mreže rocktheroadZapočeo temu

Odg: Spoileri na zadnjim staklima
« Odgovor #2 poslato: 20. Maj, 2018. 07:35 »
Nisam preskočio... pričam o folijama za krov... razmišljam o krovu u crno, ali folij na svetla sigurno... nego me sad nervira taj detalj, spojlercici bi bas legli u crnoj varijanti, posto su uvek crni...

Mada me deca već pitaju kada ćemo da zatamnimo stakla... jako je slab efekat sunset toniranih stakala
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže Maksimus

Odg: Spoileri na zadnjim staklima
« Odgovor #3 poslato: 20. Maj, 2018. 10:39 »
I meni delovalo bas glupo da ne uzmes zatamnjena  :B=) .
Ja cekam da vidim kakvi ce biti novi tehnicki,ako ne budu uredjajima proveravali zatamnjenost odoh da nalepim one termoreflekt na sva stakla,najprovidnije koje imaju. Skoro sam se provozao u autu sa tim i stvarno je osetna razlika,nema onog pecenja od sunca.
Iskreno posto imas panoramu ne znam koliko je potrebna folija na krovu.
Sto se tamnih svetala tice,ja ih uglavnom povezujem sa matorim "cuniranim" autima,medjutim ako se to dobro odradi moze da izgleda lepo. To cu da cekam da vidim pa da prepisem ako mi se svidi  :B=)

Van mreže vnov

Odg: Spoileri na zadnjim staklima
« Odgovor #4 poslato: 20. Maj, 2018. 19:30 »
Ima li neko ovo?


Mislim na crne spojlere na zadnjim staklima. Na svim fotkama sam to video, ali ja to nemam. Čak stavise nisam obratio pažnju dok nisam odvezao auto  kod lika za folije, koji me je bledo pitao o kakvim crnim spojlerima sam pričao. Kad ono da mu pokažem kako je glup, skapiram da nisam ni video da to nemam, a pričao sam mu preko telefona o tome...

Totalni zbun....
I meni se to svidja i moj je stigao bez toga, za naše tržište dolaze bez toga iako na konfiguratoru lepo stoje, ja sam baš u četvrtak naručio u AČ, bili su malo zbunjeni niko im to nije tražio i nisu sigurni kako se montira,
  • Vozi: KAROQ FL, Ex KODIAQ, Ex Octavia A5 FL 1.4TSI ELEGANCE + RS LOOK

Van mreže rocktheroadZapočeo temu

Spoileri na zadnjim staklima
« Odgovor #5 poslato: 20. Maj, 2018. 21:16 »
I meni se to svidja i moj je stigao bez toga, za naše tržište dolaze bez toga iako na konfiguratoru lepo stoje, ja sam baš u četvrtak naručio u AČ, bili su malo zbunjeni niko im to nije tražio i nisu sigurni kako se montira,

Cena? I kataloški broj, taman da dodam na postojeću narudzbinu
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže vnov

Odg: Spoileri na zadnjim staklima
« Odgovor #6 poslato: 20. Maj, 2018. 21:53 »
Oko 6500rsd po komadu.
  • Vozi: KAROQ FL, Ex KODIAQ, Ex Octavia A5 FL 1.4TSI ELEGANCE + RS LOOK

Van mreže MrWho

Odg: Spoileri na zadnjim staklima
« Odgovor #7 poslato: 19. Sep, 2019. 14:36 »
Ima li neko ovo?


Mislim na crne spojlere na zadnjim staklima. Na svim fotkama sam to video, ali ja to nemam. Čak stavise nisam obratio pažnju dok nisam odvezao auto  kod lika za folije, koji me je bledo pitao o kakvim crnim spojlerima sam pričao. Kad ono da mu pokažem kako je glup, skapiram da nisam ni video da to nemam, a pričao sam mu preko telefona o tome...

Totalni zbun....
Preuzeo auto u Zagrebu prije tjedan dana (1,5 TSI, 110 kW, business oprema) i na istome postoje spojleri.
  • Vozi: Kodiaq 1,5 TSI 110 kW



Pretraga foruma [Google]