ŠKODA Opšte i Razne Teme > Spolja & Unutra

Ugradnja polovne euro kuke i kako je uvesti u saobracajnu.

<< < (2/6) > >>

MAKS:
Kuku skinite pre tehnickog . Jer ce tehnicki traziti uverenje o njoj pa posle stavite. Jos nisam video da negde u saobracajnoj dozvoli pise da vozilo ima kuku . Jedino ako panduri pardon policajci dobiji nalog i to da kontrolisu to jest da vam pri nekom pregledu onako bez veze, traze uverenje o kuki.

Marjanke:
Ne pise u saobracajnoj nego dobijes jos jedan papir zvan ,,atest,, , a inace pise kad se ocita saobracajna.

rocktheroad:
Sta sa onimakoji imaju ugradjenu kuku fabricki? Odakle meni atest?

slobodanalex:

--- Citat: rocktheroad  Novembar 21, 2018, 21:17:51 posle podne ---Sta sa onimakoji imaju ugradjenu kuku fabricki? Odakle meni atest?

--- Kraj citata ---

Drugar ima na Tiguanu fabricku kuku koja se ne vidi, izvlaci se preko poluge iz gepega i izlazi iz branika. Kad je auto uvezen u Ams nisu to primetili kad su radili pregled tako da je nisu ni upisali i sad ima problem zbog toga na tehnickom, kao naknadno ugradjeno i traze mu atest.

AcoSk:

--- Citat: rocktheroad  Novembar 21, 2018, 21:17:51 posle podne ---Sta sa onimakoji imaju ugradjenu kuku fabricki? Odakle meni atest?

--- Kraj citata ---
Fabricka tj. ona koja ima plocicu sa logom VW, Skode (ili markom vozila na kom se nalazi) moze da prodje tehnicki.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju