ŠKODA Octavia > OCTAVIA 2004-2013

Octavia "zabacuje" zadnji kraj

(1/3) > >>

nemacx:
Naime, imam neki "problem", te i pritužbe od pojedinih osoba koje sede nazad i izigravaju mi čika C:-), mada ni sam nisam siguran da li je to uopšte vredno pomena, ali da upitam iskusnije, da li je normalno da pri malo većim ubrzanjima i prelascima preko nekih manjih rupa "bacaka" zadnji kraj? Pod malo većim mislim pri naglijim ubrzanjima od 80 do 130 (ovo lupam otprilike, najviše primetim oko 100).

Ne čini mi se nekim problemom, ali opet, u čemu može biti problem (ako postoji, naravno), i da li je ovo normalno ponašanje za nju?

dulefontana:
Meni trese dupe na 90, ali meni je jedna felna ostecena, proveri da nemas fizicko ostecenje na zadnjim tockovima.

Sent from my HTC Desire X

nemacx:
Ne, točkovi su u perfektnom stanju.

Neba:
bacaka!? Lupam, moze biti da amortizeri gube polako svoju funkciju i da pri prelasku preko neravnina zadnji deo poskakuje, ako razumes sta zelim reci (ako si vozio auto sa crknutim amortizerima znas na sto mislim).  verovatno nije od koristi al ono ne moz da skodi  :)

nemacx:
Otprilike je takva situacija kakvom si je opisao, poskakuje, predivan glagol :D Jesam, nije baš toliko, ali slično, proveriću to sledeće.  ;)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju