Autor Tema: Zakljucava se sam????  (Pročitano 9126 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži bigor

Odg: Zakljucava se sam????
« Odgovor #45 poslato: 06. Apr, 2019. 20:51 »
Mikroprekidac

Послато са Redmi 4X  

  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže radoszver

Odg: Zakljucava se sam????
« Odgovor #46 poslato: 12. Apr, 2019. 16:10 »
Vezano za moju problematiku i problem sa mikroprekidacem ili vec bravom juce iznenadjenje, otvorimvrata upaljena svetla izvadim kljuc kad ono cuje se zujalica...Ja u soku, probao nekoliko puta zujalica radi, probao justros isto radi..Izgleda da mikroprekdiac radi ali da, nemam pojma da li prelaskom preko rupa ili cega se to malo pomerilo pa sad funkcionise? Neko komentar sta li moze da bude razlog kvara do juce?
  • Vozi: Kamiq 2021, 1.0 tsi, 81kW, ambition plus, Velvet Red

Na mreži bigor

Odg: Zakljucava se sam????
« Odgovor #47 poslato: 12. Apr, 2019. 16:22 »
Samo je pitanje vremena kada ce opet da se pomjeri i otkaze. On je vec ostecen i jedini lijek je zamjena, na zalost.

Послато са Redmi 4X  

  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže radoszver

Odg: Zakljucava se sam????
« Odgovor #48 poslato: 12. Apr, 2019. 18:27 »
Hvala Igore na odgovoru, gledam danas mi cak na instument tabli pokazuje lampica da su vrata otvorena :) Kako li se ovo popravilo Boga pitaj :)

Reci mi ovo sto si pokazao na slici jel to mikroprekidac? I da li je kod mene to problem ili mozda neka druga instalacija? Da li treba da menjam onda samo mikroprekidac ili kao sto se prica celu bravu...sorry ako smaram ali mi nekako logika navodi da ne menjam celu bravu koja je fabricka nego samo ovo malo cudo.
  • Vozi: Kamiq 2021, 1.0 tsi, 81kW, ambition plus, Velvet Red

Na mreži bigor

Odg: Zakljucava se sam????
« Odgovor #49 poslato: 12. Apr, 2019. 19:10 »
Pokazuje ti lampicu jer je proradio mikroprekidac, vec imas teme o njemu. Da to je mikroprekidac sa mog auta. Mozes mijenjati i jedno i drugo, samo bravu je lakse zamjeniti nego je otvarati i mjenjati prekidac.

Послато са Redmi 4X  

  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže ugi85

Odg: Zakljucava se sam????
« Odgovor #50 poslato: 13. Apr, 2019. 14:29 »
Tacno je da je bravu lakse zameniti nego otvarati i menjati mikroprekidac. Medjutim, VW je koristio izuzetno lose mikroprekidace tako da je, po meni, bolje otvoriti bravu i staviti kvalitetniji mikroprekidac nego ugradjivati polovnu bravu.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže ИгоР

Odg: Zakljucava se sam????
« Odgovor #51 poslato: 13. Apr, 2019. 22:18 »
Уопште не мора да значи да је баш микропрекидач. Може бити и комфорт модул, инсталација на прегибу врата, оксид на џеку/модулу, гола жица у вратима наслања на масу или другу голу жицу,  углавном има ту “варијација на тему”.
Ако не ради зујалица, лако ти је јер си усмјерен само на лијева врата и инсталацију+модул.
Код мене је нпр био хладан лем на модулу. Прелетовао модул и све се попеглало. Тек касније је, даљом употребом, отишао један прекидач и једна брава која је од лупања вратима добила хладан лем и нема јој спаса јер је плоча заливена.



Pretraga foruma [Google]