Autor Tema: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari  (Pročitano 39798 puta)

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže dzaDza

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #180 poslato: 19. Mar, 2024. 15:54 »
Izgleda kod V.A.G normalna stvar. Na Polu mi je tako povremeno prijavljivao poziciono svetlo (a radilo uredno). A sad na Golfu ponekad svetlo tablice (a takođe svetlo radi uredno). Samo da napomenem, nemam nikakve LED budževine, sve mi je fabrički na autu.
Sumnjam na oslabljeni (star) akumulator (moj već ima 7 godina, fabrička ugradnja).

Akumulator verovatno nije, auto je napunio godinu dana, i prekid rada dnevnog svetla se desi u toku vožnje. Čim auto ugasim i opet upalim greska nestane i dnevno svetlo opet radi. Cekam servis pa cu videti šta dalje.
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.5 tsi

Na mreži zzeelljjkkoo

« Odgovor #181 poslato: 19. Mar, 2024. 16:07 »
Зна ли неко да ли се ЛЕД светла на колима, било које (дневна, фарови, задња, мигавци, ...), сматрају потрошним материјалом или подлежу фабричкој гаранцији?

Кућне ЛЕД сијалице се сматрају за електронске уређаје и имају најмање 2 године гаранције.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže fobia24

« Odgovor #182 poslato: 19. Mar, 2024. 16:17 »
Ako crkne u garanciji podleze. Reno megan ima generalno problem sa led zadnjim u stopaljki. Menjaju u garanciji.

Van mreže dzaDza

« Odgovor #183 poslato: 29. Mar, 2024. 21:01 »
Rekapitulacija, garancija uvažena u AK Intersrem Novi Sad, naručen novi far i biće montiran u skorijem vremenu.
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.5 tsi

Pretraga foruma [Google]