ŠKODA Fabia i Roomster > FABIA 2014

Razlika u radu motora...

(1/3) > >>

dexterslab011:
Postovanje svima. Imam jednu nedoumicu sa mojim 1.0 MPI motorom u Fabiji. Koliko sam primetio motor radi na jedan nacin kada pritisnem kvacilo, a na potpuno drugi (mnogo bucniji i sa lupanjem) kada pustim kvacilo.  Takodje, kadaje stisnuto kvavilo i turiram mngo na leru mnogo se manje vibracija prenosi na menjac, nego kad je.kvacilo pusteno. E sad ono sto mi treba vasa poMoc je sledece. Ja koliko se razem u kola, to bi moglo da bude kvacilo i auto je zreo za reklamaciju? Da napomenem da sam vec jednom prijavljivao ca cujem lupanje kada otpustam kvacilo i da su utvrdili da se nista ne cuje, to je bilo dok je auto bio nov novcijat, a sada ima 25000km. Prilazem i snimak, a najbolje se cuke pred kraj. https://youtu.be/zWRHtrLEVbA

shuxx:
Ja bih proverio u servisu ovo periodicno lupanje.... ovo je motor sa kajsem ili lancom?

Sent from my SM-A320FL  

dexterslab011:
Sa kaisem i pre 100 km je izasao iz servisa jer je PK kais poceo da se kruni, ali na zalost nisu hteli da uvaze reklamaciju. Rekli su da je strano telo ostetilo kais.....samo ne znam koje to strano telo, ali za 2000 dinara nisam imao snage da se raspravljam. Inace to periodicno lupanje je ustvari zena koja stiska i pusta kvacilo, da bi se cula ta razlika o kojoj pricam. 😀

shuxx:
Bre ja sam na fabiji 2004 godiste promenio PK kajs na 90000km..
..

Ludo je da se osteti na tako maloj km....

Sent from my SM-A320FL  

dexterslab011:
I ja to kazem. A skroz se rascvetao. Sad jos  i ovo i to sve na 25000. Sve mi mirise da cemo da menjamo auto  >:(

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju