Autor Tema: Ogrebotine na volanu  (Pročitano 1104 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Mr.Big ShotZapočeo temu

Ogrebotine na volanu
« poslato: 26. Maj, 2019. 19:09 »
Ne znam da li postoji vec ova ili neka slicna tema na forumu, ali ja je nisam nasao putem pretrage. Ukoliko je vec bila, samo ostavite link i kasnije obrisite. ;)
Interesuje me da li je ikako moguce srediti ili bar ublaziti ove ogrebotine na volanu? Nisu bas previse duboke ali se ipak osecaju pod prstima... :/ Znam da je jedna opcija presvlacenje, ali mislim da je za to ipak suvise rano. :)


Sent from my iPhone  
  • Vozi: Škoda Octavia L&K 2.0 TDI

Van mreže Karlheinz

Odg: Ogrebotine na volanu
« Odgovor #1 poslato: 30. Maj, 2019. 09:59 »
Moguće je, samo ne znam da ti preporučim gde.
Evo naš kolega (koji se mislim ne bavi više time ili nije u RS više...) je o tome pisao pre par godina.
http://forum.skodaforum.rs/rsi/detailing-poliranje-voskiranje-dubinsko-pranje-enterijera-by-pro-shine/msg24307/#msg24307
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Mr.Big ShotZapočeo temu

Odg: Ogrebotine na volanu
« Odgovor #2 poslato: 30. Maj, 2019. 10:55 »
Hvala puno :) Mislim da nije preveliki problem da se sredi, ali opet ne bih pokusavao nesto na svoju ruku preko ovih tutorijala na internetu, da ne napravim jos veci belaj... :D


Sent from my iPhone  
  • Vozi: Škoda Octavia L&K 2.0 TDI

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: Ogrebotine na volanu
« Odgovor #3 poslato: 30. Maj, 2019. 15:45 »
Ukoliko ti je auto u garanciji probaj da ulozis reklamaciju, mozda je prihvate...
Meni su vec jednom menjali rucicu menjaca, a u subotu im teram na fotkanje i menjac i rucnu kocnicu i volan, resio sam da iskoristim pre isteka garancije zamenu jer koza nije bas kvalitetna i brzo se haba...
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže Mr.Big ShotZapočeo temu

Odg: Ogrebotine na volanu
« Odgovor #4 poslato: 30. Maj, 2019. 18:48 »
Nazalost nije, auto sam kupio delimicno skoro a garancija je istekla sredinom prosle godine... Nadam se da ce se vec naci neko resenje :)


Sent from my iPhone  
  • Vozi: Škoda Octavia L&K 2.0 TDI



Pretraga foruma [Google]