Autor Tema: Skoda Octavia 2.0i nestalo svetlo, sirena, migavci ventilacija!  (Pročitano 820 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SaleAchZapočeo temu

Nisam jos resio ni problem sa trokiranjem u leru, evo novog :(
Veceras kad sam se vracao sa posla, primetio sam da mi ne radi sirena. Kad sam stigao kuci, pogledam, ne rade mi ni:
-oborena svetla
-duga svetla
-migavci
-brisaci
-ventilacija.
Poludeo sam! Radi pozicija, kada ablendujem vide se duga svetla i tada se vidi i plava sijalica za njih na instrument tabli. Sva cetiri migavca rade, kao i radio, rikverc, kocnica, podizaci stakala. Svi osiguraci ispravni, releji ne kontam ni gde su, mislim ispod volana. Lici mi na problem sa kontakt pozicijom na bravi - radi kao da je non stop na onoj prvoj poziciji (ACC bese). Pali normalno. Probao sam da drmam kljuc, da kuckam oko osiguraca ali bez uspeha.
Sve u svemu pomagajte  wac1
  • Vozi: Skoda Octavia 2.0i 2001 Elegance

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Skoda Octavia 2.0i nestalo svetlo, sirena, migavci ventilacija!
« Odgovor #1 poslato: 03. Jun, 2019. 23:33 »
Uglavnom je komfort modem problem kod takvih situacija . Crna kutija koja se nalazi sa leve strane ispod volana . Proveri to kod elektricara
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže SaleAchZapočeo temu

Odg: Skoda Octavia 2.0i nestalo svetlo, sirena, migavci ventilacija!
« Odgovor #2 poslato: 04. Jun, 2019. 21:01 »
Skinuo sam doticni ecu, na prvi pogled mi deluje ok. Drmao sam konektor, kuckao releje i nista. Ono sto me malo buni je da taj kontroler sluzi za podizace kao i za centralnu i to radi bez greske. Znaci ne rade samo stvari koje ne rade kad auto nije u kontaktu - svetla, brisaci, migavci i ventilacija. Kako bih mogao da ispitam kontakt bravu? U slucaju da je ipak do ecu-a, koliko bi mogao da kosta? Hvala.
  • Vozi: Skoda Octavia 2.0i 2001 Elegance

Van mreže SaleAchZapočeo temu

Odg: Skoda Octavia 2.0i nestalo svetlo, sirena, migavci ventilacija!
« Odgovor #3 poslato: 05. Jun, 2019. 16:31 »
Problem resen, kontakt na bravi je bio los, stavljena nova papucica, sad sve radi.
  • Vozi: Skoda Octavia 2.0i 2001 Elegance



Pretraga foruma [Google]