ŠKODA Fabia i Roomster > FABIA 2014

Naknadna ugradnja Bolera?

(1/9) > >>

dexterslab011:
Postovanje drustvo. Imam Fabiu 2016. ambient, sa Blues radiom, sa onom "pametnom" pregradom za stvari iznad 😀 E sad, kum mi donosi iz inostranstva Bolero koji je nasao jako povoljno. Ne vozi Skodu, pa nije ni znao sta je kupio, samo je naleteo i narucio jer zna da non stop kukam zbog radija. Elem, poslao mi je sliku i utvrdio sam da je to Bolero i da uz sam radio ide i nesto sto lici na cd player za komp, a ima SD slot, pretpostavljam da je to racunar, tj sam mozak. E sad ono sto me zanima je da li neko ima iskustva sa ovim vrstama naknadnih ugradnji, gde ide taj modul - racunar, kako god se zove, da li mogu u opste da izvedem ovu vrstu prepravke na autu i koje probleme da ocekujem  i da li neko zna gde bih to mogao najbolje da izvedem?

Buca Skoda Mladenovac:
Jel moze neka slika da vidimo o cemu se radi ? Iskreno ja nista ne razumem . Ako je sve to iz jednog dela to je to , sam uredjaj je takav .

dexterslab011:
Evo slika koju mi je kum poslao. Ovo odzgo mi je opisao da izgleda kao cd pleyer za komp i ima slot za karticu.

DarkoNS1987.:
Ovaj "modul" za sd karticu ide u kasetu kod suvozaca. Bar je tako kod mene u oktaviji

Buca Skoda Mladenovac:
Aha na to mislis , nisam razumeo iskreno . Da to ide u kasetu

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju