ŠKODA Fabia i Roomster > FABIA 2014

Naknadna ugradnja Bolera?

<< < (2/9) > >>

dexterslab011:
Super, ako to bude sve radilo, ja cu biti vise nego srecan. Posto je njega to izaslo 150e sve sa postarinom.

sds21:
Odlicna kupovina. Javi kad stigne i kada montiras. Vec duze vreme trazim bolero za moju fabiu, ali nikako da naletim. Meni su preporucivali da uzmem neki aftermarkt android, kazu imam vise opcija od fabrickog bolera. Odnosno pitanje je da li Ambition ima sve prikljucke za bolero. Ako nije tajna, gde je kum kupio?

MAKS:
Super samo reci gde ga nadje za te pare.

dexterslab011:
I ja sam zacudjen cenom. Na kraju je ispalo 131.68e iz Velike Britanije, aukcija na E bey-u. Nadam se da ce sve da radi. Imali iko da preporuci gde to mogu da mi ugrade profi? I ako neko moze da mi slika originalni polozaj ovog "modula" u kaseti. Posto bih voleo da ga odradim sto originalnije.

dexterslab011:
Verujem da je caka u trzistu, jer kum prosle godine kupovao auto u FR i gledao je i Skode i oprena nije ni slicna. Npr Fabia kod njih u osnovnoj opremi dolazi sa swingom, blues mu nije ni ponudjen, tako da verujem da tami malo ko trazi naknadno da ugradi. Za ovaj bolero je bilo sam 2 pregleda za mesec dana, a jedan je vrv moj. 😀 Uglanom to je moje misljenje

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju