ŠKODA Superb > SUPERB 2015

Cenovnik Superb Facelift 2019

<< < (11/12) > >>

markopn88:

--- Citat: Karlheinz  Maj 17, 2020, 09:52:17 pre podne ---škoda superb facelift, active, ambition, style, ambition plus, style plus, sportline, l&k, cenovnik tj. cena sa popustom 2020

--- Kraj citata ---
Iz koje auto kuce je ovaj cenovnik? Posto gledam na alpros nema stoji bez popusta cenovnik

nidza:

--- Citat: nebojsar  Maj 17, 2020, 09:26:06 pre podne ---Nije test vozilo, jedan je odmah raspoloziv, novo vozilo. Ne znam za koliko moze da se naruci regularno jer za arteon nisu izbacili cenovnik a i pitanje
je da li je na portalu sve sto imaju, cesto se desi da stave samo par vozila a imaju desetine raspolozivih...
Ja svakako jesam gledao i test vozila, njima je regularna prodajna cena 31990, pretpostavljam da i to moze da se obori koji procenat.

--- Kraj citata ---
Jasno, ali ne mogu da prihvatim da je reper jedno raspoloživo vozilo. Ima dosta jeftinijih vozila koja stoje u salonu duze ili kraće i za to konkretno vozilo važi dobra ponuda, ne i za novonaručeno.

markopn88:

--- Citat: nebojsar  Maj 17, 2020, 09:26:06 pre podne ---Nije test vozilo, jedan je odmah raspoloziv, novo vozilo. Ne znam za koliko moze da se naruci regularno jer za arteon nisu izbacili cenovnik a i pitanje
je da li je na portalu sve sto imaju, cesto se desi da stave samo par vozila a imaju desetine raspolozivih...
Ja svakako jesam gledao i test vozila, njima je regularna prodajna cena 31990, pretpostavljam da i to moze da se obori koji procenat.

--- Kraj citata ---
Ovaj Arteon je bombetina kako izgleda,a cenovnik ga nema za njega,inace meni se cini da ta vozila voze direktori neko vreme posle ide u prodaji ali sve jedno ubija kako izgleda

nebojsar:

--- Citat: nidza  Maj 17, 2020, 10:46:57 pre podne ---Jasno, ali ne mogu da prihvatim da je reper jedno raspoloživo vozilo. Ima dosta jeftinijih vozila koja stoje u salonu duze ili kraće i za to konkretno vozilo važi dobra ponuda, ne i za novonaručeno.

--- Kraj citata ---

Meni treba jedno, zato mi je to ok reper  :)).  Salu na stranu, razumem sve, samo sam napomenuo da VW koncern radi nesto na tome da smanji atraktivnost superba, pa makar i cenovno. Uvek ce biti aktuelnih ponuda i igara dilera. Skodini nisu vise fleksi kao sto su bili a cene su znacajno vece. Zato povremeno bacim pogled i na "klasu" iznad da vidim
koja je to razlika i sta se nudi, za 10-15 posto cenovno sam spreman da promenim znacku, ali ne i ergelu :)

markopn88:

--- Citat: nebojsar  Maj 17, 2020, 11:04:49 pre podne ---Meni treba jedno, zato mi je to ok reper  :)).  Salu na stranu, razumem sve, samo sam napomenuo da VW koncern radi nesto na tome da smanji atraktivnost superba, pa makar i cenovno. Uvek ce biti aktuelnih ponuda i igara dilera. Skodini nisu vise fleksi kao sto su bili a cene su znacajno vece. Zato povremeno bacim pogled i na "klasu" iznad da vidim
koja je to razlika i sta se nudi, za 10-15 posto cenovno sam spreman da promenim znacku, ali ne i ergelu :)

--- Kraj citata ---
Ja bacio na Arteona posteno oko,cena jeste malo jaca ali mnogo lep auto...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju