ŠKODA Opšte i Razne Teme > KUPUJEM, TRAŽIM: Škodu, Delove, Opremu.

Pomoc - Kupovina Octavie MK3

(1/5) > >>

Timmydjame:
Kolege forumasi,
promenom posla dobio sam mogucnost da sa firmom kupim auto, koji cu 4 godine voziti za firmu, a posle pripada meni. Opcije su polovna vozila, sa kilometrazom max oko 120.000 km...cene do 13.000 hiljada eura...
Kolege voze Golf 7, a ja posto vec privatno vozim Octaviu A5 2.0TDI,  uzeo bih:
Octaviu 2015-16 godiste, dizel (posto se prelazi 10-15 hiljada godisnje), ali ne bi uzimao DSG posto dok ga otkupim, imace oko 200 hiljada, a sto se tice motora bas i nisam upucen kako se koji pokazao pa mi tu i treba najvise vasa pomoc i preporuka...
Naravno svaka sugestija je dobro dosla..tipa ako gresim i za DSG...

Hvala unapred.

fobia24:
Zar nije bolje za tu km ipak neki benzinac stedljiv koji je i povoljniji sto se odrzavanja tice?

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk

Buca Skoda Mladenovac:
Slazem se za tu kilometrazu godisnje moze komotno benzin . Ali u svakom slucaju iako si za dizel 2.0 tdi slobodno , sto se tice benzinaca ja bih licno jurio 1.4 tsi

Timmydjame:
Realno je da ta km bude i veca, jer cu ga voziti i privatno. O benzinica nisam ni razmisljao previse posto ne znam kako ide 1.4 tsi (nekako sam mislio da je slab za porodicni auto), a znam da veci benzinci cugaju poprilicno. Interesantno je da su na oglasima bas retki.
Jos jedna stvar, koliki je hendikep 5-stepeni manuelni menjac?

Buca Skoda Mladenovac:
1.4tsi i 2.0tdi imaju oba 6 brzina manuelni . 1.4tsi 140ks i 2.0tdi 150ks idu isto , razlika im je u 1-2 l proseka na 100km . Od ova 2 po meni koji god da odlucis neces imati greske .

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju