ŠKODA FORUMI > Spolja Unutra

Tackice po krovu

(1/2) > >>

cof:
Ipak nisam stavio fusso coat zato sto sam u roku od par dana "dobio" na poklon neke tackice, pa ce morati prvo glinom da skidaju posto obicnim pranjem ne moze
Da li neko ima ideju sta je ovo? Meni lici na polen?

cof:
Isteklo je vreme za editovanje posta...

Inace tackice su grupisane sa jedne strane kola, kao da je nanos ti tackica isao sa suvozaceve strane

petarp031:
Te tackice koje deluju kao korozija su nastale od kocione prasine, nesto je posledica tvojih kocenja, ali velika vecina pokupljena sa asfalta od ostalih vozila. Prvo sam mislio da je uticaj neke hemije od zimus ili lozenja u zimskoj sezoni, ali mi covek skoro objasni da se radi o prasini nastaloj habanjem kocnica koje se zalepe na farbu.
U svakom slucaju moras ih ukloniti glinom ili poliranjem, najbolje glinom, pa ako ostanu risevi ukloniti poliranjem, pre postavljanja fussa.

Poslato sa ANE-LX1  

cof:
Prilicno sam siguran da nije to, jer na haubi maltene nema tackica
I plus sa vozaceve strane nema maltene uopste
 wac1

petarp031:
Hauba je visoko, nije podlozna kupljenju opiljaka sa asfalta. Desna strana uvek ide blize ivici kolovoza, kontam da se na ivicama skuplja vise te prljavstine. To se inace moze ukloniti sonom kiselinom sto i rade u nekim perionicama samo ti nikada nece priznati da su to uklonili sa sonom.

Poslato sa ANE-LX1  

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju