ŠKODA Opšte i Razne Teme > KUPUJEM, TRAŽIM: Škodu, Delove, Opremu.

Kupiti ili ne - Superb 2

<< < (2/33) > >>

petarp031:
Superb 2 nema sa 1.9 tdi motorom koliko ja znam. Super 1 ima sa 1.9 od 101 i 130ks. Cenovno bih rekao da se radi o superb 1. Kilometraza je veoma realna, a svaki auto u tom godistu najverovatnije ima vracenu km, jer niko toliko vozilo nije uzeo da mu stoji, a narocito sa dizel motorom. Ta kilometraza nije velika i uz normalno odrzavanje moze preci i duple, pa cak i tri puta vece km. Moguce da se radi o poslednjoj seriji superb 1 koja se paralelno radila sa dvojkom, proveriti da li ima dpf i ako ima u kakvom je stanju, zavisi od trzista za koje je radnjena, neke serije najverovatnije imaju pdf.
Ja bih pregledao stanje auta, superb je ipak klasa za ostale skode, ali samo ako je dobro odrzavan nece osetiti km.
Srecno

Sent from my SM-A920F  

Buca Skoda Mladenovac:

--- Citat: observer  Decembar 11, 2019, 12:45:45 posle podne ---Maksimuse, obrazložio sam svoj stav. Sa primanjima od 500 € se ne kupuje islužen auto D segmenta (pri tome ne mislim ništa loše, 500 eur je nažalost normalna plata ogromne većine poštenog sveta u našoj zemlji).
Ako ne postoji prepreka u kreditnom smislu, sa lovom od 4500 se opušteno uzima kredit za Polo, koji uopšte nije mali u poslednjoj generaciji. Sasvim je merljiv sa Golfom 4 a možda i sa "peticom".

--- Kraj citata ---

Nazalost 500e je i velika plata za normalan svet , i to uglavnom Beograd i mozda veci gradovi , ostali gradovi kada je 300e je puna kapa , i ljudi su srecni sto to imaju . Tonemo polako ali sigurno

petarp031:
Pogresio sam, superb 1 1.9tdi nema dpf ni u jednoj izvedbi, a radjen je od 101 i 130 ks.
Cak sta vise, u poslednje serije jedinice isao je 2.0tdi.

Sent from my SM-A920F

Buca Skoda Mladenovac:
Ima ima superb 2 sa 1.9tdi isao 2008 i 2009 , imam ih na placu . A veruj mi brza je fabia 1.4 tdi , mnogo trom auto  :))

petarp031:
Nema ni u autodati, ima 1.6 105ks. Dal je moguce da su stavljali stari motor u dvojku.

Sent from my SM-A920F  

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju