Autor Tema: Alu felne ili čelične za zimu  (Pročitano 1038 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milosn8Započeo temu

Alu felne ili čelične za zimu
« poslato: 14. Jan, 2020. 15:09 »
Pozdrav svima, šta je po vama bolje za zimu: alu felne ili čelične. Trenutno na autu imam originalne alu felne na koje sam stavio zimske gume, imam ponudu da kupim jeftino alu felne 16 originalne i razmišljam na njih da stavim ove zimske gume a na moje da vratim letnje. Hvala svima!  :) bravo2


Van mreže fobia24

Odg: Alu felne ili čelične za zimu
« Odgovor #1 poslato: 14. Jan, 2020. 15:37 »
Ja sam uvek bio isključivo za alu felne iz estetskih razloga.

Van mreže Melja

Odg: Alu felne ili čelične za zimu
« Odgovor #2 poslato: 14. Jan, 2020. 15:58 »
Alu ako ti je bitna estetika, celicne da te manje boli glava kad pogodis rupu  :))
Ja imam celicne i to mi vise odgovara sada. Jedino sto kvari posao jesu ratkapne, uzeo sam original jer ne mogu da podnesem one jeftine zamenske sto ne mogu ni da se namontiraju valjano. E sad tu je problem ako mi neko skine originalne jer steta nije mala... Mada kad sam preziveo da mi majka baci u smece 4 nove originalne ratkapne i to bi valjda preziveo.
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI 170 2010 Ambition

Van mreže milosn8Započeo temu

Odg: Alu felne ili čelične za zimu
« Odgovor #3 poslato: 15. Jan, 2020. 06:43 »
Verovatno cu uzeti aluminijumske stvarno imam dobru ponudu. I meni su ruzne celicne a isto bi kao i kolega Melja isao na opciju original ratkapni koje bi me kostale skoro, mozda i isto, kao i ove aluminijumske  :)

Van mreže t.salai

Odg: Alu felne ili čelične za zimu
« Odgovor #4 poslato: 18. Jan, 2020. 15:52 »
Furam celicne cisto iz razloga sto se zimi penjem po planinama pa ako pokrivim celicnu felgu od 20€ necu puno plakati a ima ih an svakom otpadu na bacanje. Inace bi alu imao i za zimskih
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže Marjanke

Odg: Alu felne ili čelične za zimu
« Odgovor #5 poslato: 18. Jan, 2020. 17:16 »
I ja sam bio u tom tripu zbog brda, ali auto dosao na alu zimskim i nikakav problem.



Pretraga foruma [Google]