ŠKODA Opšte i Razne Teme > Elektrika & Dijagnostika & Mehanika

Baterija zamena za kljuca

(1/3) > >>

Super 20:
Ne znam jer ima ovakva tema, nisam je nasao.
Moj superb je 2016g. Kada sam sinoc usao u auto na bord kompjuter pisalo je da treba da zamenim bateriju kljuca. Malo mi je cudno auto nije keyless , i obicno se auto vozi na duge relacije. Znaci niti se nesto posebno koristi kljuc niti se kljuc cuva na hladno il nesto sl. Prije na prosli auto ford focus za 7 godina (dok sam ga zamenio) kod mene nikada nije bilo potrebno promenu baterije. Sada pitam se jel stvarno je potrebno nova baterija, ili je neki program da na odredjeno vreme trazi promene baterije. Nisam primetio da slabije radi kljuc vec sasvim normalno. Mslm nije problem i da promenim bateriju, samo smatram da je bezveze ono sto pise na bord compjuter i da bih menjao za djabe. Neka iskustva?

Šiki:
 Imate na ovom linku istu temu i vrlo zanimljive i korisne komentare... Možda nešto Vam bude od koristi...
http://forum.skodaforum.rs/octavia-2013/baterija-daljinskog-kljuca-se-brzo-prazni/msg96353/#msg96353

Super 20:
Hvala Siki. Kada vidim druga iskustva ovo sto se kod mene javilo nakon necelih 4 godina je i OK :) Al necu da menjam bateriju dok radi pa videcu dokle ce raditi.

fobia24:
Meni se pojavio natpis pre par dana. Posto sam na putu kolima nisam hteo da razmisljam i promenio. Auto je kupljen krajem juna 2018 i nije presao mnogo. Verovatno vise propada baterija tako nego kada se vozi stalno. Nakon zamene sve ok, a zamena baterije ni 2e.

Super 20:
Sam si je promenio? Gde si kupio bateriju?

p.s. interesantno da ti poruka za zamenu stoji u voznji. Meni pokaze to kada upalim auto i izgubi se za par sek.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju