Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Kodovi radija  (Pročitano 132 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DjeckoTopic starter

Kodovi radija
« poslato: Mart 14, 2020, 05:02:04 posle podne »
Pozdrav,

Vadio sam u istom danu više puta akumulator vezano za zamjenu ulja za servo volan ali nisam znao da se radio blokira, piše na uskom birdu "SAFE" i neće da se pokrene. Ovdje u Sarajevu traže 60 KM (30€/3600RSD) ali toliko mi se baš i ne daje za dekodiranje. Postoji li nešto što ja mogu uraditi a da ne dajem toliki novac?
  • Vozi: Škoda Fabia Combi (6Y5), 1.4 TDI-PD, 59 kw, 2007.

Na mreži pajapop

Odg: Kodovi radija
« Odgovor #1 poslato: Mart 14, 2020, 09:30:23 posle podne »
Ja mislim..da ces ti ipak morati do majstora....Verovatno si i ti, kao i ja kupio polovan automobil? E..al' od proslog vlasnika, ja sam uz auto dobio i rezervni kljuc sa priveskom - kodom za kljuc, kao i obavestenje o kodu radia..(broj).I sam sam bio u situaciji da sam morao da skidam akumulator...i morao sam da koristim kod za aktiviranje radia. Samo mi nije bi objasnio kako se taj kod ukucava i aktivira, a verovatno ni ne zna... Pa sam morao da googlam kako da ga aktiviram...Ima tema o tome...
  • Vozi: Škoda Felicia 1.3 lx 43kw 2001, Škoda Fabia 1.2 htp sedan 47kw (6y3) 2003.

Na mreži djordjebg

« Odgovor #2 poslato: Mart 15, 2020, 08:08:58 pre podne »
Unutar fascikle uz koju ide dokumentacija vezana za auto,gde se nalazi servisna knjiga i ostala uputstva postoji i uputstvo za radio aparat. Na prvoj stranici tog uputstva se nalazi i kod za radio uredjaj, u formi nalepnice.

Na mreži DonKihot

« Odgovor #3 poslato: Mart 15, 2020, 08:24:42 pre podne »
Ima na netu masa kalkulatora, gde se čukne serijski broj uređaja pa se dobije kod za radio....
  • Vozi: Škoda Octavia II SCOUT 2.0 PD TDI