OSTALI FORUMI > Auto Moto Forum

Registyracija vozila u vreme corone.

<< < (2/3) > >>

Šiki:
 Ja sam upravo juče bio na tehničkom pregledu registrovao - produžio registraciju za vozilo i uplatio osiguranje. Dosta sam razmišljao o ovome, ali na kraju sam odlučio da sve obavim pre isteka registarske nalepnice(22.03.). Lično mislim da je glavni razlog prebacivanja ovih aktivnosti na agencije, koje se bave poslovima tehničkog pregleda i registracije vozila, prevelika opterećenost i odgovornost radnika MUP-a oko sprovođenja aktivnosti u vreme vanrednog stanja, uz redovne poslove.(prvenstveno ovde mislim na kontrolu poštovanja mera samoizolacije za sugrađane, koji su došli iz ugroženih područja..., ima ih dosta, a što je jako bitno za sve nas u aktuelnom momentu.)

m@c|-|oR:
Šalteruše na registraciji nemaju veze sa tim aktivnostima koje pominješ.

Šiki:
 Naravno, ali su možda u vreme vanrednog stanja dobile druge zadatke i obaveze...,koje u redovno vreme nisu deo njihovog opisa posla, ne znam,... samo pretpostavljam.

Neba:
Ево да поделим мој случај. Регистрација ми је истицала 4.4.2020. али и саобраћајна дозвола 5.4.2020. По основу поменутое објаве у службеном гласнику важење саобраћајне дозволе се продужава докле год траје ванредно стање, тако да сам регуларно добио налепницу до 4.4.2021.

Е сад једног лепог дана кад престане ванредно стање шта и како видећемо. Оно што је сигурно ако не региструјете ауто коме истиче регистрација остајете без осигурања, можете возити неће вам полиција правити проблем али ако начините неком штету нисте покривени осигурањем.

MAKS:

--- Citat: Neba  20. Mar, 2020. 23:07 ---
Оно што је сигурно ако не региструјете ауто коме истиче регистрација остајете без осигурања, можете возити неће вам полиција правити проблем али ако начините неком штету нисте покривени осигурањем.

--- Kraj citata ---

Naravno to je problem . Nazalost osiguravajuce kuce su trebale da izadju sa predlogom , ali mislim da se to nije dogodilo.

Znaci momci samo polako sa gasom i prezivecemo mi  ovo.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju