Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Ukljuciti Lane Assist i TSR  (Pročitano 1276 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži dixon

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #45 poslato: Septembar 11, 2020, 09:55:15 pre podne »
Sto se tice klona super radi, sem sto antivirus prepoznaje neke pretnje i ako se secam modulu 4 nesto ne moze da pristupi. Verujem da starijim modelima pristupi bez problema.
Inace malo falilo da kupim original i kupio bih ga da je po ceni u Americi, ovako zaista nema potrebe, bar ne za moje.
Јасно. Делимо мишљење, ја такође на ивици био да узмем оригинал, али схватио да бих бацио паре и боље то уложити на неку другу страну. А она варијанта за 3 VIN ми се нешто није свидела никако

Na mreži Vuk

« Odgovor #46 poslato: Septembar 11, 2020, 11:30:44 pre podne »
Pravi razliku da taj treba drugi interfejs, hardver, taj kabel Hex-V2. Softver je isti.
E sad, mnoge stvari mogu i sa starim na novijem modelu, a nekim modulima ne moze da se pristupi. Konkretno za LA i TJA nisam siguran da li obavezno mora novi interfejs ili ne, zaboravio sam vec. Cak i na 2016. stari interfejs ne moze nekim modulima da pristupi i da modifikuje vrednosti. Ja imam klon interfejs, nemam tu V2 verziju.

Ništa, da sačekamo da stigne, pa ćemo videti. Hvala na odgovoru!

Van mreže Alex71

« Odgovor #47 poslato: Septembar 16, 2020, 10:26:16 pre podne »
Ja nisam ni znao da imam tu kameru u retrovizoru   :) , dok nisam skoro potegnuo kasko da menjam sofersajbnu. Sad sam vec neko vreme bez kola zbog jebene kamere posto je ovlasceni servis zacepio cenu za kalibraciju kamere (po zameni soferke) a osiguranje nece da prizna tu stavku posto ovi izgleda lupaju po usima po sistemu moze im se.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI MY2019

« Odgovor #48 poslato: Septembar 16, 2020, 13:50:03 posle podne »
Alex koliko je kalibracija te kamere?
  • Vozi: Skoda SuperB 1.4TSI

Van mreže Alex71

« Odgovor #49 poslato: Septembar 16, 2020, 17:38:26 posle podne »
kalibracija 19800 din. po fakturi. Pitao sam zasto je toliko skupo, odgovor je bio , da par servisa samo ima mogucnost to da odradi, a da pitam npr koliko je ta usluga u porse beograd. Rekli su mi da sve osiguravajce kuce prave problem za taj "dodatni trosak". Danas su mi javili da se osiguranje nagodilo sa servisom, bice to ok.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI MY2019

Na mreži BingodaltonTopic starter

« Odgovor #50 poslato: Septembar 16, 2020, 21:04:05 posle podne »
Uh, i ja cu morati jednom soferku da radim, tako da vidim sta me ceka. Imam kasko i iskoristicu ga za soferku kad tad s obzirom da ona bese kosta oko 120.000 sa montazom. Kalibraciju mi nisu ni pomenuli u ns-u.
Znam da recimo za zadnju kameru takodje ide kalibracija, a samo Auto Cacak ima tu opremu. Generalno cu soferku menjati tamo gde imaju opremu, posto opremu salju tamo vamo.
Na jednom forumu sam inace video kako izgleda taj plakat za kalibraciju, lik je sam napravio i okacio na vrata garaze i pokrenuo kalibraciju ako se secam VCDS-om.
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TSI 280 4x4

Na mreži Maksimus

« Odgovor #51 poslato: Septembar 17, 2020, 17:47:09 posle podne »
Pominjao mi je prijatelj te kalibracije,valjda je kalibracija za radar najbolnija,za nju traze 30tak hiljada cini mi se  =))
  • Vozi: Superb Sportline 4x4