ŠKODA Opšte i Razne Teme > Gume & Felne

Sraf, ekser u gumi! Resenje?

(1/3) > >>

SuperB:
Hankook guma 215 55 R17, posle predjenih 500km dobila.... vidi se sta je dobila  na slici ispod... Da li kemoimpex radi krpljenje guma i na koji nacin rade? Da li ima neko neka iskustva, ako sam pogresio temu izvinjavam se, nisam nasao odgovarajucu

petarp031:
Moze da se sanira, meni se desio takav peh, kod vulkanizera reseno cepiranjem i dodatnom flekom iznutra. Nisam imao nikakav problem, vozio 2 godine i prodao gume pre neki dan, napomenuo coveku, on odneo kod vulkanizera i kaze super, moze.
Pozdrav

SuperB:
Hvala ti za savet, onda cu i ja te dve metode sanacije da trazim da odrade.  bravo2

--- Citat: petarp031  Maj 24, 2020, 18:17:28 posle podne ---Moze da se sanira, meni se desio takav peh, kod vulkanizera reseno cepiranjem i dodatnom flekom iznutra. Nisam imao nikakav problem, vozio 2 godine i prodao gume pre neki dan, napomenuo coveku, on odneo kod vulkanizera i kaze super, moze.
--- Kraj citata ---

Buca Skoda Mladenovac:
Na proslom setu guma verovao ili ne 4 puta sam vadio eksere klasicnim krpljenjem , cep bez skidanja gume . Izgurale su svoje 4 godine bez problema . Tako da ne brini :)

m@c|-|oR:

--- Citat: Buca Skoda Mladenovac  Maj 24, 2020, 19:52:53 posle podne ---cep bez skidanja gume
--- Kraj citata ---
Standard metoda.
Mislim da sada u ovih osam guma koje imam imam i 4-5 čepova.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju