ŠKODA Fabia > FABIA 1999-2007

Skoda Fabia 1.2 Htp 2005 Potrebni saveti.

(1/1)

Lakii:
Pozdrav ljudi.
Pre svega izvinjavam se ako sam omasio temu.

Dobio sam skodu fabiu 2005 1.2htp kao svoj prvi auto.Pa mi je potrebna mala pomoc.
Treba mi preporuka za majstora koji moze da mi pomogne oko Desnog Fara jer je zavaren samo na jednu stranu dok druga stana otpala i rukom se lako pomera levo desno,ne znam kome bi mogao da se obratim da bi se to zavarilo,kada sam uradio mali servis pre 2 dana majstor mi je rekao da neko ko radi plastiku na auto moze da mi pomogne.

Beograd,Opstina cukarica je u pitanju.

Takodje Crko mi je upaljac,posto auto prima kasete imao sam transmiter ali kad sam ga ubacio izletela je varnica i od tad ne radi.
Ne znam da li je osigurac ili je otisao ceo upaljac,i za to mi treba neka preporuka ko bi mogao da uradi,predpostavljam da to mogu kod bilo kog elektricara ali bih voleo da mi predlozite nekog,takodje sam uzeo Svecice NGK pa bi usput i to trebalo da se zameni.

Hvala Unapred Pozdrav  :)

pajapop:

 Ukucaj u pretrazivacu "varenje plastike cukarica" i izacice ti citav niz servisa sa tvoje opstine koji se time bave...Sto se tice upaljaca, s obzirom da ti je "ispala varnica" iz transmitera, najverovatnije je kratak spoj u samom transmiteru. Osigurac je verovatno pregoreo, moguc je i kvar u samoj uticnici upaljaca...ti kontakti mogu da se deformisu usled nespretnog umetanja uloska upaljaca ili samog transmitera i tada usled nabijanja dolazi do dodirivanja kontakata pod naponom sa masom. Nekad je dovoljno izvrsiti korekciju kontakta a nekad se mora zameniti cela uticnica, ali to ce proceniti elektricar...

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju