Autor Tema: TAG uredjaj za putarinu  (Pročitano 4607 puta)

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže djordje48Započeo temu

TAG uredjaj za putarinu
« poslato: 02. Sep, 2020. 10:48 »
Ne znam jel ima vec ova tema, nisam je nasao.

Ako zelite da preko enpay aplikacije aktivirate TAG pa da vam skida pare sa karice, juce sam saznao da mogu dva taga da se aktiviraju na jedan nalog i oba taga da vuku kredit sa iste platne kartice. Nakon sto odradite registraciju preko enpay treba vam 2x 600 din za dva taga. Posle toga dobijete dva povratna mejla tj racune kao dokaz da ste uplatili po 600 din.

ja sam isao u Orion telekom u pozesku i zena mi je aktivirala oba taga. Ne treba taj mejl koji ste dobili da pokazujete, nije trazila. Ako ste na starim tagovima imali kredit, postpaid kredit on se brise pa je preporuka da dodjete sa nulom dinara na tagu.

Mozda u ruzveltovoj u amss tj u Putevima mogu da vam prebace kredit sa tog taga na neki drugi, ali u Orionu ne mogu.

Tako sam ja bacio tj poklonio 30 din putevima srbije :( :))

Na mreži URKE 80

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #1 poslato: 02. Sep, 2020. 11:00 »
Široko ,,,,
  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY

Na mreži petarp031

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #2 poslato: 02. Sep, 2020. 11:25 »
Vrhunska stvar. Ja sam negde u martu uzeo ENP tag na promociji za 900rsd sa postarinom. Povezao preko aplikacije sa master card i sljaka kao sat, sam skida sa racuna. Pre dve nedelje sam ustedeo min 20 minuta na naplatnoj rampi Obrenovac, kolika je kolona bila na izlasku, zaustavna traka i pravo na ENP bez cekanja. Preradio sam nosac taga, prepravio na vakum i premestam u 2, 3 auta bez problema, jedino sto na rampi uvek ispisuje tablicu od skode bez obzira da li sam sa golfom ili subaru. U uslovima pise da se moze koristiti, tj.prebacivati u vise vozila iste kategorije.
Pozdrav

Van mreže Melja

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #3 poslato: 02. Sep, 2020. 11:39 »
Dobra stvar ali za firme traze menice a ja to ne dam tek tako. Trebali su drugacije da odrade taj deo.
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI 170 2010 Ambition

Na mreži m@c|-|oR

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #4 poslato: 02. Sep, 2020. 12:25 »
Tag koristim jedno 6-7 godina. Još mi drži baterija. Samo, ja više volim prepaid jer kod uplate 10.000 imam popust 4%. Obzirom koliko trošim mesečno to nije zanemarljivo.
A da vrši pos'o, vrši itekako. Na nekim rampama je na žalost beskoristan, jer se gužva stvara na oba kanala (Batočina, recimo).
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže Joker

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #5 poslato: 02. Sep, 2020. 13:36 »
Preradio sam nosac taga, prepravio na vakum i premestam u 2, 3 auta bez problema

Može fotografija kako si prepravio? Pretpostavljam da nas ima više koji prebacujemo tag.
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže Filip1986

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #6 poslato: 02. Sep, 2020. 13:57 »
Postoji oglas na Kupujem prodajem za nosac tag uredjaja i cena je 700 dinara plus postarina( sto je po meni previse).
Ja sam danas svratio u bazu puteva Srbije kod Bubanj Potoka i trazio nosac.
Covek mi je dao kesicu za cuvanje taga kada se placa dinarima, da ne cita tag, i u kesici tri nosaca.
S tim da taj objekat spremaju za rusenje pa se najverovarnije sele u Vrcin na naplatnu rampu. Tako da ne znam koliko ce jos dugo raditi kancelarije kod Bubanj Potoka.
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI Ambition DSG

Van mreže djordje48Započeo temu

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #7 poslato: 02. Sep, 2020. 14:44 »
Moze da se ode i ustanicku u kanc Puteva. Ali ne daju vise od jednog nosaca :o  inace isti je nosac za nas i makedonski tag...

Tag-uj drugara :))

Na mreži petarp031

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #8 poslato: 02. Sep, 2020. 14:59 »
Vakum drzac od zastitnika za sunce, mislim da je od lidlovog, malo toplog lepka i radi, vec 2 meseca nema problema.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #9 poslato: 02. Sep, 2020. 16:44 »
Eto dade mi ideju , jer prebacujem tag na 2 auta  bravo2
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Joker

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #10 poslato: 02. Sep, 2020. 17:01 »
Hvala, odlično rešenje  bravo2
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020



Pretraga foruma [Google]