Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Kupovina alu felni  (Pročitano 250 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži milosn8Topic starter

Kupovina alu felni
« poslato: Septembar 13, 2020, 08:27:31 pre podne »
Cao kolege, pratim malo oglase hteo bih da kupim alu felne za zimske gume, u pitanju su 16’ jer imam zimske gume 16’ koje sam uzeo prosle godine.
Auto je Octavia A5 2010.

Hteo bih originalne felne a na oglasima ih ima jako slabo.. Na KP sam pronasao neke:

https://www.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-felne/alu-felne-skoda-16-5x112/oglas/99865253

A na polovnim automobilima sa novijeg modela A7

http://www.polovniautomobili.com/felne-ratkapne/16160141/aluminijumske-felne-skoda-original-16-5-x-112

Sta mislite o svemu? Da li bi ovi modeli lepo stajali na ovom modelu? Hvala na odgovorima

Na mreži petarp031

Odg: Kupovina alu felni
« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2020, 11:35:22 pre podne »
Meni se felne sa drugog linka svidjaju, prve mi nisu simpaticne.
Pozdrav
  • Vozi: Octavia RS mk1

Na mreži DonKihot

« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2020, 12:50:58 posle podne »
Čekao sam nekoga da ne bude da sam pristrasan jer prodajem 16ice, ali prve ne bih razmatrao samo da koštaju tipa 100e. Druge su lepe, ali ne stoje baš najbolje, za moj ukus su kraci predebeli (široki). Više su mi za neki mini suv (sx4 i slično). Mislim da za te pare može mnogo bolje da se izabere. Pozdrav
  • Vozi: Škoda Octavia II SCOUT 2.0 PD TDI

Na mreži aleksaj.ing

« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2020, 13:30:10 posle podne »
Između ovih ponuđenih i ja sam više za ove novije sa Octavie A7, ali trebalo bi da mogu da se nađu još neke bolje od ovih. Ima lepih felni sa više krakova koje sam viđao na A5. Ako ti nešto znači, ja trenutno u autu imam jednu rezervnu felnu sa gumom (ove druge felne za A7), pa ako dolaziš za Beograd nekad ne bih imao ništa protiv da se nađemo i da zamenimo jedan točak da vidiš kako bi ti stajale ove novije felne.
  • Vozi: Škoda Octavia A7 1.6 tdi Greenline i Škoda Fabia 1.4 mpi Elegance

« Odgovor #4 poslato: Septembar 13, 2020, 13:44:17 posle podne »
Čekao sam nekoga da ne bude da sam pristrasan jer prodajem 16ice, ali prve ne bih razmatrao samo da koštaju tipa 100e. Druge su lepe, ali ne stoje baš najbolje, za moj ukus su kraci predebeli (široki). Više su mi za neki mini suv (sx4 i slično). Mislim da za te pare može mnogo bolje da se izabere. Pozdrav
Slazem se sa tobom, samo trenutno na oglasima jako slabo ima zanimljivih 16ica

« Odgovor #5 poslato: Septembar 13, 2020, 13:46:33 posle podne »
Između ovih ponuđenih i ja sam više za ove novije sa Octavie A7, ali trebalo bi da mogu da se nađu još neke bolje od ovih. Ima lepih felni sa više krakova koje sam viđao na A5. Ako ti nešto znači, ja trenutno u autu imam jednu rezervnu felnu sa gumom (ove druge felne za A7), pa ako dolaziš za Beograd nekad ne bih imao ništa protiv da se nađemo i da zamenimo jedan točak da vidiš kako bi ti stajale ove novije felne.
Hvala kolega, i ja mislim da ima lepih felni koje su isle na A5 samo trenutno je na oglasima losa ponuda. Ali ako se nekim slucajem odlucim za ove sa A7 mogao bih da doletim do BG da vidimo, nisam daleko - NS

Na mreži petarp031

« Odgovor #6 poslato: Septembar 13, 2020, 13:53:01 posle podne »
  • Vozi: Octavia RS mk1

« Odgovor #7 poslato: Septembar 13, 2020, 13:57:24 posle podne »
Sta mislis na ovu sa golfa mk6, dobio bi nesto moderniji tocak, barem meni tako deluje:
https://www.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-felne/alu-felne-vw-golf-5-6-7-passat-audi-seat-skoda-5x112-16-novo/oglas/101291464
Ne izgledaju lose ni malo, u pocetku sam trazio samo sa Skode ali sad kad pogledam ima lepsih felni sa VW koje bi mogle da budu pogodak

Na mreži Baltazar

« Odgovor #8 poslato: Septembar 13, 2020, 13:59:34 posle podne »
Ukusi su razliciciti i o njima ne treba raspravljati. Ove sa PA, sa drugog linka sigurno imaju drasticno manje kilometara, novije su, orginalne, vidi se znak Skode. Kada bih ja kupovao za sebe uzeo bih njih.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Na mreži DonKihot

« Odgovor #9 poslato: Septembar 13, 2020, 14:00:31 posle podne »
Ove su baš dobre samo treba videti ET koji je. Škodine felne su nažalost medju ružnijim...
  • Vozi: Škoda Octavia II SCOUT 2.0 PD TDI

« Odgovor #10 poslato: Septembar 21, 2020, 08:31:24 pre podne »
Na kraju sam kupio Skodine 16’ slike su u garazi