Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: SAMO maglenke kao DRL na superb mk2  (Pročitano 89 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži dixonTopic starter

SAMO maglenke kao DRL na superb mk2
« poslato: Septembar 21, 2020, 18:18:21 posle podne »
Pozdrav, znam da već postoji druga tema sa sličnom tematikom, međutim vidim da uopšte nije više aktivna pa rekoh da načnem novu, a možda će nekome i značiti.

1. Elem, hteo bih da mi kao DRL budu uključene samo maglenke, bez xenona i bez pozicija napred a i nazad. Uspeo sam da isključim xenone i da uključim maglenke, kao i da podesim da se u poziciji "0" ne pale DRL, ali nikako ne mogu da isključim pozicije. Pokušao sam i da byte 24 dimming podesim na 0, međutim ništa se ne menja. Nemam posebne sijalice u maglenkama za DRL, tako da rade prave maglenke i nije čudno što se one ne dimmuju, ali ne dimmuju se ni pozicije napred/nazad.

Screenshotovi: https://drive.google.com/drive/folders/10p9c5HDN--tgFW-c4RvkZpejjXvUyMv2?usp=sharing

2. Pokušao sam da isključim obaveštenje za pojas, (17 instruments---07 coding---long coding helper) ali izbacuje grešku ispod... Čak i kad uđem u 17 instruments---10 adaptations i nađem seatbelt warning, pokušam da promenim "version", opet izbaci isto. Šta bi značilo ovo i da li smem da odradim kodiranje? Takođe me interesuje ako neko zna šta je koja "verzija" za upozorenje za pojas? Može li kako da se ostavi lampica na tabli, a isključi zvučno upozorenje?
  • Vozi: Škoda Superb mk2 (3t) 2.0 TDI CR 170ks DSG

Na mreži bugarin

Odg: SAMO maglenke kao DRL na superb mk2
« Odgovor #1 poslato: Septembar 21, 2020, 20:30:06 posle podne »
istu muku sam ja imao na octy mk2. s tim sto sam ja uspeo da dimujem bilo maglenke bilo kratka svetla, ali pozicije nikako nisam uspevao da ugasim.
probaj neku od varijanti navedenih o ovom manualu:
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/VW_Golf/Golf_Plus_(5K/52)_Tweaks
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži dixonTopic starter

Odg: SAMO maglenke kao DRL na superb mk2
« Odgovor #2 poslato: Septembar 21, 2020, 22:32:16 posle podne »
Taj link sam ispratio uzduž i popreko, al ne pije vodu. Izgleda da je direktno u ecu ukodirano, pa ne može da se menja, nemam pojma više. Al jbg, neka ide ovako, opet bolje nego da i xenoni rade :)
  • Vozi: Škoda Superb mk2 (3t) 2.0 TDI CR 170ks DSG