Autor Tema: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih  (Pročitano 6961 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Bingodalton

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #135 poslato: 21. Okt, 2020. 08:21 »
Ali na RR forumu, ako isti postoji, a da su na njemu zaista vlasnici :)

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #136 poslato: 22. Okt, 2020. 11:51 »
Od premium trojke mislim da su vozaci Mercedesa najdisciplinovani.

Isto tako mislim da treba da se otvori nova tema Superb VS Rolls royce. Imalo bi slican smisao kao i ova tema.

Ja bi predlozio otvaranje teme: salekriminale vs peja vs djordje48 :)
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže milosgranice

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #137 poslato: 22. Okt, 2020. 21:07 »
Ti si brate skupio neki keš za auto al nisi skupio m.da da kupiš neki polovan auto realno 3 puta bolji od dačije jer ona nije valjala ni kad je izašla iz fabrike pa sad već nekoliko godina unazad dižeš sebi samopouzdanje tako što misliš da si napravio dobar potez, al nisi, ćef i zadovoljstvo, želja za nečim nema cenu, kad kupiš nešto što želiš i ne obazireš se šta drugi misli tad si napravio pravi potez,  budi što se kaže muško skupi petlju da ne kažem m.uda, prodaj dačiju i kupi superba to je tvoja podsvesna želja očigledno.
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Van mreže sale.kriminaleZapočeo temu

  • Vozi: Dacia Logan

Na mreži jabre

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #139 poslato: 24. Okt, 2020. 06:08 »
Hoću da bolje upoznam majstore u svom kraju, šta mi posle ovoliko strana preporučujete, dačiju logana ili neku alfu?
  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Van mreže Super 20

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #140 poslato: 24. Okt, 2020. 09:25 »
Nikako Daciju, jer majstora nikad videti neces  :)) :)) :))
  • Vozi: Superb

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #141 poslato: 24. Okt, 2020. 10:15 »
Hoću da bolje upoznam majstore u svom kraju, šta mi posle ovoliko strana preporučujete, dačiju logana ili neku alfu?

Uzmi alfu i pezo i okumices bar 2 majstora  :))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže sale.kriminaleZapočeo temu

  • Vozi: Dacia Logan

Na mreži pajapop

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #143 poslato: 24. Okt, 2020. 19:39 »
A gde ima tolika nizbrdica.... :))...Nego...juce...kolega dolazi na posao, i prva recenica koju je izgovorio je vest da je Dacia napravila elektricni automobil. Bice, kaze, najjeftinija...a njegov zivotni san je da kad dodje na posao, da se prikaci na "kabl"...I stvarno...nadjem...https://vrelegume.rs/dacia-spring-elektricna-revolucija/... :) :) :)
  • Vozi: Škoda Felicia 1.3 lx 43kw 2001, Škoda Fabia 1.2 htp 47kw (6Y3) sedan 2003.

Van mreže sale.kriminaleZapočeo temu

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #144 poslato: 24. Okt, 2020. 22:15 »
Pajo druže, ti si najozbiljniji forumaš ovde. Ako sam tebe upecao u ovu temu, to znači da sam postigao veliki uspeh.

Trenutno ne verujem u električne automobile kao prave automobile. To je igračka za bogataše i playboy-e. Možeš se zezati sa elektro vozilom ako imaš još jedan pravi SUS kada ti stvarno treba auto. Verujem da ta Dačija (i ostali) neće imati grejanje a ni klimu jer sa takvim potrošačima neće dugo izdržati na putu. Stvarno bih voleo da naprave neku bateriju da drži realnih 1000km ili nešto novo od vanzemaljaca ali .... videćemo. Inače elektro pogon je bolji od svakog SUS pogona samo se treba rešiti problem skladištenja odn. snabdevanja strujom.     bravo2     I napraviti milijardu punjača ..  =)) ... kojekuda ...
 
  • Vozi: Dacia Logan

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #145 poslato: 24. Okt, 2020. 22:56 »
Ajao sad kad krene konverzacija kad je paja zagrizao  :))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže sale.kriminaleZapočeo temu

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #146 poslato: 25. Okt, 2020. 18:36 »
Paja je gangster samo takav.  =)) Izdao je Škodu a da niko nije ni primetio. Klega mu sanja Dačiju i to električnu što je još gore. Druži se sa Dačijašima.  =))
 
https://www.youtube.com/watch?v=vow3gDR6BQs       bravo2

1:20 Zato mi je bolje da ćutim i vozim Logana.




  • Vozi: Dacia Logan

Na mreži observer

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #147 poslato: 02. Nov, 2020. 12:05 »
Zastavina vozila ne računam u vozila, osim Fiće. Vozio sam svašta od Zastave i tvrdim da je jedino Fića bio na nivou zadatka u svojoj klasi za te pare u to vreme. Jugo definitivno nije auto vredan priče. Jednom je neko hteo da mi pokloni taj auto pa sam odbio. Poklonu sam u zube gledao.

Poređenje Superba i Juga nije moguće, ali zato Logan ph1 i Superb ... mrtva trka.

Verovao ili ne, kao srednjeskolac i u studentskim danima sam bukvalno mastao o novom Jugu. Vozio sam tada nasledjenu Zastavu 101 staru 14 godina (iz maja 1978) i nov Jugo mi je bio pojam lepo tapaciranog i zvucno izolovanog enterijera - primer: kec je imao gumene patose (pa dalje - Jugo je imao tranzistorsko paljenje umesto platina, halogene farove a kec obicne stare sijalice kao kod Fiće. Stojadin cak nije imao ni naslone za glavu i slicno...).
I dan danas bih voleo da naidjem na neki lepo ocuvan Koral iz 1990-1991 sa malo kilometara.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže sale.kriminaleZapočeo temu

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #148 poslato: 03. Nov, 2020. 13:54 »
Kada smo prodali Fiću i kupili Juga ja sam hteo da spavam u njemu. Tada mi je izgledao kao avion. Ma sve je to bilo lepo ali .... posle raspada SFRJ ... kvalitet je bio da lepo odeš i zapališ fabriku i da im opsuješ sve po spisku. Kakva meni plata, takva tebi vrata Mada, čak i taj Jugo što se izvozio za Ameriku gde su još i vodili računa o kvalitetu nije mogao da bude dobar auto. Ljudi su kupovali pre polovan Punto nego nov Jugo i bili su u pravu.

Vozio sam Fiću i kao mladić i opet Juga. Nostalgija i romantika ... sve ja to poštujem ali auto mora da bude pouzdan i da radi posao kao recimo moj Logan ph1 ili u najmanju ruku da bude kao Superb ..., tek da može da prođe ..  =))

Naravno kod tih malih automobila ima onaj filing kada brzo i oštro voziš mali auto. To dobro znaju vozači Mini Morisa i tih malih zujalica. Fiću sam vozio 100km/h po gradu kada sam bio mlad i lud i to je bilo kao raketu da voziš. Slično nešto i sa Jugom dok se ne pokvari.

Posle sam vozio Golfa II i nekog Merca i onda shvatiš kakve su to gluposti Jugo i Stojdža.
  • Vozi: Dacia Logan

Van mreže Apomahis

Odg: Dacia Logan vs. Skoda Superb * diskusija * sale protiv svih
« Odgovor #149 poslato: 03. Nov, 2020. 14:02 »
Исто му дође и Логан наспрам Суперба...
  • Vozi: Škoda Octavia 1z 1.8 tsi 2010



Pretraga foruma [Google]