Autor Tema: DSG menjac octavia 2012  (Pročitano 549 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SrdjaNo1Započeo temu

DSG menjac octavia 2012
« poslato: 21. Okt, 2020. 19:42 »
Kupio sam oktaviju 2012. presla pravih 100k odrzavana u ovlascenom.

Uradio sam mali servis pre nedelju dana i danas krenem i na uzbrdici na 100m od kuce pustim kocnicu i auto ode u rikverc do dole...pustim ponovo i ista stvar...dok sam stigao do grada zagrejao se i bez problema radi. Je l imao neko slican problem?

Inace je drugacije radio menjacc al su mi rekli da je to normalno tipa...nije mi zaustavljao u mestu kao mondeo,  nego krene par cm u rikverc i onda unapred ide iako je uzbrdica...kapirao sam da je to normalno ali ovaj spust na uzbrdici definitivno nije ok

Van mreže SrdjaNo1Započeo temu

Odg: DSG menjac octavia 2012
« Odgovor #1 poslato: 21. Okt, 2020. 21:24 »
Ne znam da li je moguce da je zato sto je bio hladan a nisam pritisnuo kocnicu nego sam samo pustio gas do kraja i kad je usporio dovoljno krenuo je nazad

Na mreži dixon

Odg: DSG menjac octavia 2012
« Odgovor #2 poslato: 21. Okt, 2020. 21:44 »
Не би смело то да се деси... Ја имам суперб мк2, исто DSG, код мене је кренуло да одлази дупло квачило и један од симптома је то да на узбрдици неће да крене сам или крене али цима, не иде константно, с тим што мој још није стигао до те фазе, вози се скроз нормално. Мада је мој згазио 320ккм, на 100ккм баш не би смело да дође до одласка дуплог квачила, сем ако није свих 100 хиљада прешла по граду крени-стани, али опет мала је то километража да оде... :/



Pretraga foruma [Google]