Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: modovi voznje  (Pročitano 1409 puta)

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Super 20

Odg: modovi voznje
« Odgovor #30 poslato: Novembar 24, 2021, 12:56:40 posle podne »
Hahaha 400eu, ma ne 400-4000eu kosta kodiranje. Kupis Carly ili neki malo bolji ured, kupis full licencu za jednu godinu koja kosta 40-60eu i iskodiras sve sto ti treba :))))) I ne samo na jedan auto :)
 Sta se tice modova voznje tvrdim da nisi u pravo i ne planiram da se svadjam. Vidim da pricamo razlicitim jezikom i da se ne mozemo razumeti i to je ok. Kada promenim bilo koji mod menja se i zvuk, i odziv gasa i preciznost volana i postaje "tezi" volan u sport za razliku od comfort kada je dosta "laksi" ili normal ili onaj utepani eco mod koji kao nesto je manja potrosnja a performansi su kao da je auto slabiji 30hp jer je odziv gasa prilicno prigusen.  Ok tu staje moj odgovor prema tebe, veruj u sta hoces a ja tvrdim da je to dugme samo "short cut" do menija voznje i nista plus.Ne znam dali svaki Superb ima opcije te opcije jer ne bavim se time al znam za moj.
  • Vozi: Superb

Na mreži ivanovitzz

« Odgovor #31 poslato: Novembar 24, 2021, 13:31:51 posle podne »
Nema veze sa škodom, ali npr. na Reno Talismanu, modovi vožnje se biraju i preko posebnog dugmeta ali i preko tkzv. Infotainmenta, nema razlike. Tako da dugme je u ovom slučaju samo prečica.
  • Vozi: 1.8T 4x4

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

« Odgovor #32 poslato: Novembar 24, 2021, 13:35:18 posle podne »
400€ jer toliko košta da se sve iskodira na nekom autu....

Ovo je verovatno na nekom popustu. Relano to kosta vise   :))
  • Vozi: Octavia 2.0 tdi MTM stage 1, Yeti 170 4x4 atm stage1, Audi S3 quattro

Na mreži dixon

« Odgovor #33 poslato: Novembar 24, 2021, 13:37:20 posle podne »
Само ми пошаљи две слике: твоју конзолу и слику менија где бираш модове, и снимак како улазиш у мени. И долазим ја у Македонију да ти кодирам све што треба

Na mreži petarp031

« Odgovor #34 poslato: Novembar 24, 2021, 17:36:43 posle podne »
Ovo je verovatno na nekom popustu. Relano to kosta vise   :))
Realno

Na mreži m@c|-|oR

« Odgovor #35 poslato: Novembar 24, 2021, 20:37:39 posle podne »
Gledao sam danas malo to podešavanje i - po mom skromnom mišljenju- radi se o podešavanju za adaptivni automat, ne o podešavanju menjača/stila vožnje.
Nisam petljao ni probao, ali mi se čini da nije ono na šta se prvobitno mislilo....
  • Vozi: Octavia A5, 2.0 TDI, karavan