Autor Tema: KAMIQ kupovina, rok isporuke  (Pročitano 15225 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži sheytan

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #165 poslato: 14. Feb, 2023. 21:23 »
Ja sam platio cijenu koja je bila u trenutku narucivanja, ali sam cekao "samo" 6 mjeseci. Auto isporuceno 27 decembra, prodavac mi je rekao da je stigao u januaru cijena bi bila +1000e.

Pa, daa, logično u tri lepe...  :(
  • Vozi: Forester 2.0 2008., Tucson 1.6T 2023.

Na mreži che_guevara

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #166 poslato: 23. Mar, 2023. 13:24 »
evo i ja da se zapljunem :)
nekoliko dana je bila potraga po celoj srbiji za bar jednim primerkom, ali niko ništa nema osim obećanja
i nađoh u zrenjaninu
danas uplatio, sad treba kasko, registracija i preuzimanje auta
javljam utiske
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25

Na mreži sheytan

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #167 poslato: 23. Mar, 2023. 15:20 »
Nek je sa srećom!


Neke qpce ni nakon godinu dana od poručivanja ebeni prodavac ništa ne obaveštava  :(
  • Vozi: Forester 2.0 2008., Tucson 1.6T 2023.

Van mreže fobia24

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #168 poslato: 23. Mar, 2023. 19:33 »
Ako dobro razumem to je neki auto koji je bio na stanju jer je neko odustao verovatno nakon zakljucavanja proizvodne nedelje pa auto ostaje dileru? Ima tih slucajeva, kome nije presudno da ima tacno odredjenu opremu, to se moze juriti.

Na mreži che_guevara

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #169 poslato: 24. Mar, 2023. 09:12 »
Ako dobro razumem to je neki auto koji je bio na stanju jer je neko odustao verovatno nakon zakljucavanja proizvodne nedelje pa auto ostaje dileru? Ima tih slucajeva, kome nije presudno da ima tacno odredjenu opremu, to se moze juriti.

stvarno ne znam
ali eto izgleda da sam naleteo...ćirinac, alpros, abc test, aks šabac, auto čačak, sve sam pitao i obilazio...samo obećanja, evo tu je samo što nije stigao, samo gazda da ga preuzme u čačku, samo da se ocarini, zaključan, dolazi sigurno za mesec dva itd, ali niko ne garantuje, a svi traže pare
u valjevu su imali dva bela, ali klot, pa su kao dobili crni, samo što nije...
u zrenjaninu imaju jedan, grafitno sivi, ambišn sa još nekom opremom, potpuno odgovara, uplatio sam im na račun, sad treba da mi pošalju papire za registraciju...valjda će biti sve u redu
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25

Na mreži che_guevara

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #170 poslato: 24. Mar, 2023. 09:22 »
Nek je sa srećom!


Neke qpce ni nakon godinu dana od poručivanja ebeni prodavac ništa ne obaveštava  :(

ja kad sam video šta se sve dešava oko škode odustao sam i počeo da tražim nešto drugo: 500x, jeep renegade, reno kaptur, a ponajviše suzuki vitaru i s cross zato što sam 11 godina vozio suzukija...ali manje više svuda ista priča...ono što imaju na stanju to su ili potpuno klot modeli ili oni najskuplji...sad je 500x sport dobra kupovina, ali džabe i on se čeka, očekivana isporuka jun-jul (čitaj, daj bože da dođe do nove godine)
hteo sam i neko test vozilo, ali cene su apsolutno prenaduvane...vozilo dve godine staro za cenu novog...ma evo samo što nisam
zato su cene polovnjaka otišle u nebesa
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25

Van mreže SuperB

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #171 poslato: 24. Mar, 2023. 10:05 »
A Kia npr.Sportage? Vidim da njima proizvodnja ide kako treba, ima ih na stanju u salonima, dobra garancija, koliko cujem ok kvalitet….

Na mreži che_guevara

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #172 poslato: 24. Mar, 2023. 11:53 »
A Kia npr.Sportage? Vidim da njima proizvodnja ide kako treba, ima ih na stanju u salonima, dobra garancija, koliko cujem ok kvalitet….

da, kie ima sasvim dovoljno koliko sam video...bio sam kod njih u zemunu da vidim kiu stonic ali nisam bio zadovoljan viđenim...90% su sa onim 1.2 84ks motorom, a i onaj 1.4 100ks nije nešto...stari atmosferac u novu kiu mi nikako ne ide...spor, trom, a troši mnogo...sam auto takođe nije nešto, malo prostora, siromašna unutrašnjost, ne sviđa mi se...ono što je dobro su sportage i xceed, ali izlaze iz okvira mog budžeta
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25

Na mreži observer

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #173 poslato: 24. Mar, 2023. 15:12 »
Šta je presudilo da napustiš Suzuki?
Može i u drugoj temi ako ova ne odgovara.
Vidim da su trenutno najjeftiniji na tržištu i ako tako ostane - verovatno će to biti moj sledeći brend.
Nisam imao nikakva iskustva sa njima.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži che_guevara

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #174 poslato: 25. Mar, 2023. 17:56 »
Šta je presudilo da napustiš Suzuki?
Može i u drugoj temi ako ova ne odgovara.
Vidim da su trenutno najjeftiniji na tržištu i ako tako ostane - verovatno će to biti moj sledeći brend.
Nisam imao nikakva iskustva sa njima.

Pre svega nedostupnost, a i ova cena od 22500 nije realna jer ih nema čak ni za isporuku kao što nema swifta u osnovnom paketu...za swifta sam se čak i prijavio i bio na listi za čekanje ali kad je došao, došao je samo premium i to crveni...ali bolje jer nisam za mali auto
Meni škoda nije bila ni u malom mozgu, isključivo sam jurio japance, i po nekog koreanca dok nisam slučajno čitao o seat aroni i motoru 1.0 tsi i tada sam potpuno okrenuo priču i evo me uskoro sa kamiqom :)
Ako imaš 24-25k evra za vitaru i s crossa i ako možeš da čekaš mesec dva, ne čekaj i ne traži dalje, kupuj
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25

Van mreže fobia24

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #175 poslato: 25. Mar, 2023. 19:21 »
Ja kada sam vozio vitare pre 5g nove u Kopru pre isporuke dilerima, strasno sam se razocarao. Ne znam sada, ali tada je zavrsna obrada u njima i kvalitet enterijera bio na nivou klase citigo-a. Karok je tada bio premium za vitare u tom pogledu. Mada, japanci nemaju sirovine i uvoze ih, pa donekle razumem taj trend.

Na mreži Mareska

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #176 poslato: 26. Mar, 2023. 06:00 »
Pre svega nedostupnost, a i ova cena od 22500 nije realna jer ih nema čak ni za isporuku kao što nema swifta u osnovnom paketu...za swifta sam se čak i prijavio i bio na listi za čekanje ali kad je došao, došao je samo premium i to crveni...ali bolje jer nisam za mali auto
Meni škoda nije bila ni u malom mozgu, isključivo sam jurio japance, i po nekog koreanca dok nisam slučajno čitao o seat aroni i motoru 1.0 tsi i tada sam potpuno okrenuo priču i evo me uskoro sa kamiqom :)
Ako imaš 24-25k evra za vitaru i s crossa i ako možeš da čekaš mesec dva, ne čekaj i ne traži dalje, kupuj
Pritom je taj suzuki blagi hibrid i ima cetiri cilindra, bar na papiru i uzivo zvuci bolje od trocilindrasa u skodi.
  • Vozi: Passat

Van mreže BrRista

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #177 poslato: 15. Jul, 2023. 15:07 »
Drugari, trenutno sam u procesu nabavke novog vozila. Octaviu Scaut uglavnom vozi otac a ja vec par godina Ford Kugu 2012 (ide na prodaju, pristojan auto ako nekoga zanima, jedina mana je godiste..).
Gledali smo Jeep Compas 1.6 d, dobra cena ali Fiat...
Vw t-rock 2.0d. Lep auto ali nesto ustrojen motor. Rucica menjaca ruzna. Ostalo je super. Cena oko 29000. I Toyota hcr hibrid mi je zanimljiva ali je nisam uzivo video.
Najvise nam se dopao Kamiq 1.5 sa dsg menjacem. Style oprema plus dosta dodataka - lepse i vece felne, sportska sedista, kamera i jos svasta nesto.. cena 26000. Bas mi se svidja. Ali opet, i Karoq mi se svidja. Treba mi porodicni auto za svakodnevnu voznju (do vrtica, posla, do grada...). Za jedan ili dva odmora godisnje bih uzeo krovni nosac pa mozda nemam potrebe za vecim Karoqom. Nisam pametan. Probacu auto ali me generalno zanima kako se ponasa i koliko je auto udoban prilikom daljih putovanja, autoputom.
  • Vozi: Skoda Octavia Scaut 2.0 tdi

Na mreži munja23

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #178 poslato: 15. Jul, 2023. 15:28 »
Imam i jedan i drugi, Kamiq u Monte Carlo opremi 1.5 TSI DSG i Karoq u Style opremi, takodje 1.5 TSI DSG.
Kamiq je dosta živahniji, deluje mi da lepše ubrzava i nekako je direktniji. On je u stvari podignuta Scala. Sedišta su dosta sužena zbog bočne potpore, jer je u pitanju Monte Carlo verzija. Za porodicu i duža putovanja bih pre izabrao Karoq, deluje prostranije i ozbiljnije. Za vožnju po gradu, izlete i putovanja za dvoje, Kamiq definitivno.
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže BrRista

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #179 poslato: 15. Jul, 2023. 15:51 »
To je i moj utisak, sto se velicine auta tice. Nas je troje. Odemo do Grcke i Crne gore jednom godisnje, par puta do Beograda i 10ak puta godisnje relacija Uzice - Kragujevac. Ostalo je voznja po Uzicu - uske ulice i parking nocna mora. Najbolje bi bilo oba auta da imamo :). Bojim se da je Karoq bolji za dalja putovanja ali da nije trom sa 1.5 benzicem? Za svaki dan  nam je Kamiq bolje resenje.
Navikli smo na Kugu pa bi svakako SUV ili bar povisen auto.
  • Vozi: Skoda Octavia Scaut 2.0 tdi



Pretraga foruma [Google]