ŠKODA Octavia > OCTAVIA 2020

OBD kodiranje

(1/2) > >>

branko.kotor:
Od skoro moguce kodiranje putem OBDELEVEN.
Za sada otkljucao VRS temu instrument table, prikaz snage, obrtnog momenta, pritiska u gumama na instrument tabli, temperature ulja u mjenjacu, ulja u motoru i rashladne tecnosti, kolicina goriva u litre do punog tanka, aktivacija drl na infotainment sistemu, zakljucavanje automobila dok radi, a kad je kljuc izvan auta, deaktivirao sam prskalice za farove, upozorenje za pojaseve

Ono sto nije uspjelo, iako je pisalo da jeste je senzor g sile, zakucavanje kazaljki prilikom kontakta, video u pokretu.
I dalje je sve fresko, pa se ocekuje svaki dan sve vise otkljucanih opcija, i da radi sve bolje.

AcoSk:
Branko, sta je fresko? Koji auto si kodirao?

branko.kotor:
Fresko znaci svjeze.
Oktavija, 2021.

AcoSk:
Znam da je fresko isto sto i sveze hahaa.. nisam na to mislio, nego sta je fresko tj. koji auto
Ok, sad je jasnije, pises to zbog SFD zastite... Znaci sad moze

T@ree:

--- Citat: branko.kotor  Novembar 29, 2021, 06:37:24 pre podne ---Od skoro moguce kodiranje putem OBDELEVEN.
Za sada otkljucao VRS temu instrument table, prikaz snage, obrtnog momenta, pritiska u gumama na instrument tabli, temperature ulja u mjenjacu, ulja u motoru i rashladne tecnosti, kolicina goriva u litre do punog tanka, aktivacija drl na infotainment sistemu, zakljucavanje automobila dok radi, a kad je kljuc izvan auta, deaktivirao sam prskalice za farove, upozorenje za pojaseve

Ono sto nije uspjelo, iako je pisalo da jeste je senzor g sile, zakucavanje kazaljki prilikom kontakta, video u pokretu.
I dalje je sve fresko, pa se ocekuje svaki dan sve vise otkljucanih opcija, i da radi sve bolje.

--- Kraj citata ---
Zakucavanje kazaljki ne radi ni preko long codinga ni preko aplikacija ni na Golfu 8 ni na Octaviji 4. Probaj drzati dugme za paljenje multimedije 30 sekundi dok se ne restartuje trebao bi video u voznji proraditi.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju