Autor Tema: OBDeleven  (Pročitano 2020 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BucaZapočeo temu

OBDeleven
« poslato: 03. Avg, 2022. 13:12 »
Da li je mozda neko koristio i uspeo da otkljuca nesto korisno na karoku?
  • Vozi: A7 octavia

Van mreže fobia24

Odg: OBDeleven
« Odgovor #1 poslato: 03. Avg, 2022. 19:23 »
Ima brdo stvari, a zavisi i od opreme koju tvoj auto vec ima.

Na mreži xyz01

Odg: OBDeleven
« Odgovor #2 poslato: 03. Avg, 2022. 19:30 »
Superb style 2.0 4x4 nema prednje kamere šta bih mogao otključati  thanks
  • Vozi: Superb

Van mreže BucaZapočeo temu

Odg: OBDeleven
« Odgovor #3 poslato: 03. Avg, 2022. 19:57 »
Imam amb plus, da nemas mozda ideju sta jos moze da se doda ?
  • Vozi: A7 octavia

Van mreže fobia24

Odg: OBDeleven
« Odgovor #4 poslato: 03. Avg, 2022. 21:26 »
Ja mogu probati da unesem rucno po tvom broju sasije da vidim hoce li tako prepoznati auto pa da ti saljem printscreen svih opcija. Za kodijaka ima podosta, za octaviu 4 dosta manje. Karok mu dodje kao kodi generacijski pa zato verujem da moze dosta toga.

Na mreži xyz01

Odg: OBDeleven
« Odgovor #5 poslato: 07. Avg, 2022. 19:38 »
Opet ja-danas mi pokaže kao nizak tlak u gumama udjem u postavke nigdje prikaza koja guma nigdje brojki koliki je pritisak??!!ne mogu da Vjerujem,mislim da sam to imao na svim autima 10g unazad.moze li obd ovde pomoći?
  • Vozi: Superb

Van mreže fobia24

Odg: OBDeleven
« Odgovor #6 poslato: 07. Avg, 2022. 20:03 »
Moralo bi oznaciti koja guma na skici auta i obavestenje. Ali pritisak ti ne moze ocitati jer ga ni ne vidi. On po broju obima okretanja tocka vidi da je pritisak opao.

Na mreži xyz01

Odg: OBDeleven
« Odgovor #7 poslato: 07. Avg, 2022. 20:54 »
Nije bilo na slici auta su sve 4 bile prikazane kao sive,ne vjerujem da su sve bile ispuhane ali sam ih sve dopunio i podesio sad kao takve da ih zapamti pa dokle vidjet ćemo
  • Vozi: Superb

Van mreže lonely_wolf

Odg: OBDeleven
« Odgovor #8 poslato: 08. Avg, 2022. 16:57 »
Ako imas opciju kontrole pritiska u gumama sa senzorima tj. TPMS senzore onda će ti i na infotejmentu očitati pritisak za svaku gumu posebno i upozoriti te na konkretnu gumu koja ima manji pritisak. Ukoliko nemaš TPMS senzore onda se kontrola pritiska guma vrši preko ABS senzora i potrebno je nekoliko minuta da racunar procesuira podatke da bi ti javio grešku. Grešku prijavljuje općenito tj. samo prikaže informaciju da je slab pritisak u gumama ali ne i za koju tako da je potrebno vizuelno prekontrolisati.
Meni se do sad par puta dešavalo da iz nekog nepoznatog razloga prijavi grešku i ako je u svim gumama bio isti pritisak ali nije zgoreg provjerti i po potrebi doduvati.

Maloprije i ja naručih OBDeleven doduse samo uredjaj, nemam neke volje a Bogami ni znanja da bih sad nešto kodirao :). Imam poprilicno toga vec u opremi ali neke sitnice bih prilagodio, a i da mogu svremena na vrijema prekontrolisati i ukloniti greške (nekad prošle godine mi je prijavio grešku da ne radi zadnja lijeva sijalica od kočinica i ako su fullLED svjetla nazad tako da sam morao do servisa radi gluposti).
  • Vozi: Superb_3 FL Style+ 1.5TSI MT6

Van mreže fobia24

Odg: OBDeleven
« Odgovor #9 poslato: 08. Avg, 2022. 19:10 »
Imaces u aplikaciji precice sa objasnjenjima za svaku opciju sta znaci i ON/OFF i dodatno da samo kliknes. A za kodiranje mozes sve zivo ako znas, ja kao i ti ne znam da kodiram i sve sam preko precica radio, a tu je izbor opcija suzen. Sad ne znam koji si paket uzeo, ja imam ULTIMATE paket sa godinu dana free. Ako nemas nikakav paket onda te kosta svaka opcija odredjen broj kredita koje treba da kupis.

Van mreže lonely_wolf

Odg: OBDeleven
« Odgovor #10 poslato: 08. Avg, 2022. 22:12 »
Pregledao sam malo po netu i fakat izgleda prejednostavno ovo sa aplikacijama. Znam da se svaka aktivacija placa u “kreditima” koji se mogu dokupiti ili gledanjem reklama skupljti (6 dnevno ako sam dobro skontao).
Uzeo sam samo uređaj bez paketa, PRO i ULTIMATE se mogu naknadno aktivirati jer svakako salje putem mejla (pretpostavljam da salje samo kod za aktivaciju).
Nadogradnja na PRO kosta 50€, a na ULTIMATE 140€ pa ako budem imao potrebe za kodiranjem neće biti problem.
  • Vozi: Superb_3 FL Style+ 1.5TSI MT6

Van mreže fobia24

Odg: OBDeleven
« Odgovor #11 poslato: 08. Avg, 2022. 22:23 »
Nema vise skupljanja kredita logovanjem i gledanjem reklama. Sada se sve kupuje. Mislim da se kodiranje ne placa, kredit treba samo za vec gotove opcije.

Van mreže lonely_wolf

Odg: OBDeleven
« Odgovor #12 poslato: 08. Avg, 2022. 22:43 »
Iffff, nije mu to trebalo
Nema veze kad dodje uredjaj skontacu sta mi treba pa dokupiti kredit. Vidim da je 100 kredita oko 18€.
Je li na ULTIMATE koristenje aplikacija free godinu dana ili sam ja to nesto pobrk’o ločiće
  • Vozi: Superb_3 FL Style+ 1.5TSI MT6

Van mreže BucaZapočeo temu

Odg: OBDeleven
« Odgovor #13 poslato: 09. Avg, 2022. 18:16 »
Da l sam ovde ili na nekom drugom mestu procitao da postoji i hakovana verzija aplikacije i da je dovoljno kupiti sam uredjaj???
  • Vozi: A7 octavia

Van mreže fobia24

Odg: OBDeleven
« Odgovor #14 poslato: 09. Avg, 2022. 18:22 »



Je li na ULTIMATE koristenje aplikacija free godinu dana ili sam ja to nesto pobrk’o ločiće

Da, godinu dana mogu free koristiti neograniceno opcije koje se placaju kreditima. Da si blize povezali bi preko mog naloga pa da mozes sve da isprobas.



Pretraga foruma [Google]