Autor Tema: Pumpa za vodu  (Pročitano 1741 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Filip BG

Odg: Pumpa za vodu
« Odgovor #15 poslato: 09. Avg, 2022. 09:31 »
Filipe i meni su zamenili u Alprosu bez reči, ali moglo je da mi se ovo desi 7 dana kasnije u nedođiji u Grčkoj pa samo da auto bacim u more :) :) :).
Ne verujem da se Goranu sa starom ovo desilo. Da ne spominjem cvrčke koju su počeli da se javljaju.
Žena me već pita koji nam je sledeći auto koliko sam popizdeo :):):).

Srećom i njemu je crkla pre mora inače bi nam preselo letovanje, svima.
Vaš bivši Superb mk2 se kod mog kolege dobro drži (prešao 101.000), kao i naš (prešao 93.000). Za sada nijedan nema problema sa vodenom pumpom  :bravo:

Kod Superba mk3 mog prijatelja nema cvrčanja plastike, još uvek. I farovi ne magle. Ni maglenke. Zagledam s vremena na vreme da bi zamenili dok je u garanciji, ako primetimo problem.
Kod električnih vozila neće biti problema sa vodenom pumpom. Možda se zato VW i ne trudi na napravi dobru pumpu za vodu poslednjih 10 godina  wac1

Ako se žena bude pitala Vaš sledeći auto će biti sa Dalekog Istoka, imam utisak  ???
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Na mreži observer

Odg: Pumpa za vodu
« Odgovor #16 poslato: 09. Avg, 2022. 09:40 »
Svima će izgleda biti :)
Ja se troumim između Hyundaia, Honde i Tojote, a sa godinama u koje ulazim ću ionako ogluveti pa mi loša zvučna izolacija valjda neće više biti problem...
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži MAKS

Odg: Pumpa za vodu
« Odgovor #17 poslato: 09. Avg, 2022. 09:55 »
Po svim parametrima HONDA je brend koji se najmanje kvari. Znaci manji odlazak u servis. E sad to su uglavnom benzinci. ali su po meni extra.
Ali ima i jos nesto , mi svi volimo nemacki auto. :) Ajd sad budi pametan i preseci. :(
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Na mreži zoraniusZapočeo temu

Odg: Pumpa za vodu
« Odgovor #18 poslato: 09. Avg, 2022. 14:27 »
Prošli put je bila stativa za Mazdu. Kako sada prave Škode sledeći put neće biti dileme izgleda. Da mi Toyota nije baš mnogo ružna ne bih se razmišljao.
Inače farove su mi promenili posle silnog pritiska koji sam vršio  ali izgleda da je džaba i ovi magle (kako su mi i nagovestili) mada mi se čini manje nego predhodni. Inače bez dizanja frke neće ni da ih menjaju a komad je svega 80000din.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže Super 20

Odg: Pumpa za vodu
« Odgovor #19 poslato: 20. Avg, 2022. 17:53 »
Sto se tice kvaliteta Toyota je br1, ispred Honde sigurno. Kod nas daju 10god garancije sto nijedan drugi brend nema. E sad cena, lepota, performansi...jbg dobijas pouzdan auto.
Sto se Superb-a tice izgleda sve je sreca ili kako se zalomi. Naravno nije to opravdanje jer ipak auta su skupa a Superb je vrh kod Skode tako da ovakvi propusti nisu dozvoljeni. Moj je 2016, farovi ne magle(kod mene su bi xenon nisu led) trenutna km je 66k km i pumpu nisam menjao. Sta se "cvrci: tice i kod mene se pojavi od zadnje klupe je dolazio zvuk koji mi je uzasno isao na stulac. Prijavio u servis (to je bilo na 25k km) dosao serviser samnom,seo na zadnje sediste a dosla i devojka koja radi u prodaju Skode. Pronasao je gde je bio problem, stavili neku gumicu (mislim da se zvuk pravio na mesto gde se pricvrcuju zadnja sedista sa metalom) naplatili mi 25eu i do danas nemam nikakav cvrcak.Nije 25eu nikakav trosak mada mislim da nije bilo fer sa njihove strane jer je auto bio van garancije 7 dana i presao samo 25k km i verojatno je bila njihova greska ali dobra. Za sve ostalo sam prezadovoljan sa Superbom i kako su sva nova auto totalno nerazumno poskupela a moj ima samo 65k km sigurno ga necu menjati. Moj savet je daj Superbu sansu. Idi prijavi te "cvrcke" mozda se to lako sredi(kao u moj slucaj) i vozi ga. Mozda problemi tu ce stati da ne das skoro novi auto za dosta male pare nego sto ces dati da kupis nov. Srecno.
  • Vozi: Superb



Pretraga foruma [Google]