Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Skoda octavia 55kw 1.6 benzin 1997  (Pročitano 82 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DeflratorTopic starter

Skoda octavia 55kw 1.6 benzin 1997
« poslato: Novembar 18, 2022, 22:47:06 posle podne »
Pozdrav ljudi,
Imam problem sa autom vec duze vreme,u pitanju je skoda octavia 1.6 benzin 55kw 97^ godiste.
Na leru kad je hladan motor obrtaji sa 800-900 obrataja skacu i do 1100-1400 motor ih sam podize kad krenu da padaju, kao da hoce da se ugasi motor se trese.
U toku voznje odjednom opada brzina gas ne reaguje sekundu dve nekad se i ugasi kad se zaustavim posle toga a i u toku voznje,ali odmah upali bez problema. Potrosnja je povecena . Zamenjena je pumpa za gorivo i plovak jer prehodni nije radio divljao je pa je komplet zamenjen sa pumpom mada i sad plovak ne pokazuje tacno ali ne divlja kazaljka sipao sam 10l da vidim cekao da dodje do rezerve i kazaljka polakuje kao da sam sipao 20l a ne 10. Promenjen je termodavac opet se isto desava.
Stavljena je lamela nove jer je bila istrosena.
Promenjena bombina.
Neki mi govore da ga struja prekida da je u vezi toga da li je mozda kompjuter  u pitanju.
Naopomena auto nije registrovan 5 6 godina garaziran. Molim vas ako neko ima slican problem da probamo da resimo.hvala vam unapred
  • Vozi: Skoda octavia lx 1997

Van mreže Jastrebov

Odg: Skoda octavia 55kw 1.6 benzin 1997
« Odgovor #1 poslato: Novembar 19, 2022, 19:30:51 posle podne »
Prvo uradi negde dijagnostiku . Prepisi kodove gresaka pa potrazi na internetu sta se radi i kako . Ako ne znas sta treba da radis idi do mehanicara ko ima iskustva . Nemoj mnogo da cackas ako ne znas sta je sta i cemu sluzi. Tako ces jedino resiti problem.
  • Vozi: Bez auta za pocetak