Autor Tema: My Škoda  (Pročitano 270 puta)

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži tmartin011Započeo temu

My Škoda
« poslato: 01. Jul, 2024. 17:31 »
Dragi forumaši, u subotu sam preuzeo novog kućnog ljubimca. U salonu su povezali moj telefon sa aplikacijom My Škoda ali nisu znali kako da povežu dodatni telefon. Da li možda neko od Vas zna način.

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: My Škoda
« Odgovor #1 poslato: 01. Jul, 2024. 19:16 »
Да ли су они сигурни да се за исти налог може повезати више од једног телефона?

Додатак:
Искуства корисника са BRISKODA кажу да се на Андроиду може један налог (један ВИН, једно возило) користити на два телефона, док корисници iPhone кажу да код њих не може тако. Инфо је од пре три године.
« Poslednja izmena: 01. Jul, 2024. 19:24 zzeelljjkkoo »
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže fobia24

Odg: My Škoda
« Odgovor #2 poslato: 03. Jul, 2024. 21:11 »
Imao dva telefona na istom nalogu. Sa drugim kad skines app samo se prijavis sa postojecim podacima.

Van mreže hirurg

Odg: My Škoda
« Odgovor #3 poslato: 03. Jul, 2024. 21:22 »
Да ли су они сигурни да се за исти налог може повезати више од једног телефона?

Додатак:
Искуства корисника са BRISKODA кажу да се на Андроиду може један налог (један ВИН, једно возило) користити на два телефона, док корисници iPhone кажу да код њих не може тако. Инфо је од пре три године.
Sto da ne?

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: My Škoda
« Odgovor #4 poslato: 03. Jul, 2024. 22:30 »
Не знам.
Делује ми потпуно вероватно да би се требало повезати не 2, већ и више уређаја на исти налог.
Једино ако Шкода нема неку фору да не дозвољава, због нечега, истовремену везу са серверима више од једног уређаја.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže hirurg

Odg: My Škoda
« Odgovor #5 poslato: 03. Jul, 2024. 22:34 »
Kod mene je radilo na oba istovremeno. Ne vidim razlog zasto ne bi. Aplikacija povlači sa nekog servera. Koji je mnogo spor :) kad zadas da zatvori prozore, otprilike prodje pola minute dok odradi.



Pretraga foruma [Google]