ŠKODA Opšte i Razne Teme > Gume & Felne

Letnji pneumatici sezona 2014

<< < (4/21) > >>

krcaerdoglija:
meni u stvari nisu blueresponse nego ove,bilo davno kad sam stavio zimske!!!  ;)                                                                    http://www.shopmania.rs/gume/p-dunlop-sp-sport-fastresponse-185-60r14-82h-1875620

Turbo:

--- Citat: pedja  Mart 01, 2014, 05:57:34 posle podne ---Dunlop blueresponse su najbolje gume trenutno na tržištu...

--- Kraj citata ---
U klasi jesu.

jovan.ilic.89:

--- Citat: pedja  Mart 01, 2014, 05:57:34 posle podne ---Dunlop blueresponse su najbolje gume trenutno na tržištu...

--- Kraj citata ---

--- Citat: Turbo  Mart 01, 2014, 11:09:05 posle podne ---U klasi jesu.

--- Kraj citata ---

А то је свакако највиша класа, самим тим нема конкуренције у другим класама :)

Узгред, ја се двоумим између:
-Michelin Energy Saver Plus (C, A, 70)
-Continental Premium Contact 5 (C, A, 71)

Јесте Dunlop за који децибел тиши (C, A, 67), али немам искуства с њима...ова два бренда познајем па су ми некако "ближи", иако конкретне моделе гума нисам возио па би ми добро дошло нечије искуство, ако га има?! :)

sumadinac1.4 16v:
danas sam stavio letnje gume cleber inace su mi bile i leta 2013 na autu

fobia24:
Ja sam poručio preko Intenet prodaje guma 4 Tigrice:
https://www.internet-prodaja-guma.com/auto-gume/tigar-205-50-r15-prima-86v/671479/
Tigar kao marku nikad nisam voleo, ali se nadam da je od preuzimanja od strane Michelina malo popravio kvalitet. Dugo sam se dvoumio oko toga da li da uzmem nove ili polovne, s obzirom da imam i zimski set klebera novi, sa kojim vozim oko 4-5 meseci, ispada da mi letnji set guma treba za ostatak godine ili oko 6-7000 km. Tako će nova guma za 4-5 godina propasti zbog starosti, a po šari neće biti ni približno potrošena. Međutim, kako ne planiram ovaj auto da prodajem u skoriji niz godina, prelomio sam za ovu marku isključivo zbog cene.
Bez obzira što na sajtu stoji da ima na stanju ovih guma, mislim da od ovoga neće biti ništa jer dok je moj kum jurio ovu dimenziju, rekli su mu da dugo nisu imali tu dimenziju u Tigru.
Dimenzija 195/55 R15 mi ne odgovara jer mi se ne sviđa kako auto izgleda sa ovim dimenzijama na zimskom setu, slabija stabilnost. Dimenzija 205/50 mi je prirasla uz srce i ne odvajam se od nje. :)
Zanima me vaša iskustva o ovoj gumi, odnos cena-kvalitet, šta ste čuli od nekoga, itd. Znam da je Michelin najbolji i naradije bih njega uzeo, ali mi se ne daje duplo više para za njega.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju