Autor Tema: Delovi iz UK  (Pročitano 1745 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži djordjebgZapočeo temu

Delovi iz UK
« poslato: 22. Mar, 2014. 16:26 »
Oducio sam da vam preporucim coveka koji zivi u Engleskoj, Gloucester gradic pored Bristola.  Radi na auto otpadu i povremeno dolazi u Srbiju te vam moze doneti bilo sta sto porucite iz Engleske uz razumnu cenu.
Ja sam npr, porucio kozni volan, polovan iz Fabije 1 VRS i za dostavu u Srbiju sam platio 10 evra + trosak kurira. Sam volan je gotovo nemoguce drugacije kupiti jer airbag vam niko nece poslati avionom.
Brtianija je odlicno trziste za Skodu i ima svakavih stvari da se pronadje, a pored ebaya ja bih vam preporucio Briskoda marketplace
http://www.briskoda.net/forums/forum/165-car-parts-for-sale/

jer su cene znacajno bolje nego na ebayu recimo.

Mana je sto ne mozete videti ono sto kupujete, a uglavnom su polovne stvari te je savet da od prodavca trazite sto vise slika samo predmeta.

KAda sam kupovao sa briskode, pored slika pitao sam da li bi prodavac poslao kurirom jer pojedinci traze da se licno preuzme roba. Ako je prodavac voljan da posalje, platio bih paypalom i dostavio adresu ovog naseg coveka. Posle toga trazite tracking info i sacekajte da roba stigne to je obicno dan ili dva. Onda treba biti strpljiv i sacekati da sve stigne do Srbije. Sto se kurira tice, ako prodavac pristane trazite da vam posalje Parcel force-om, to je kurirska sluzba royal mail-a i ako ne uruce iz provog pokusaja nose u najblizu postu te se paket onda moze lako podici.


Ovo je njegov kontakt na kupujemprodajem.
https://www.kupujemprodajem.com/79382-1-vedran-svi-oglasi.htm

Eto mozda ce nekome koristiti za nesto.


Van mreže Turbo

Odg: Delovi iz UK
« Odgovor #1 poslato: 22. Mar, 2014. 17:14 »
Odlična informacija, bravo!

Na mreži t.salai

Odg: Delovi iz UK
« Odgovor #2 poslato: 17. Apr, 2018. 15:56 »
Da li je ovaj madjionicar iz UK jos aktualan. Jel se moze doci do njegovog kontakta ikako ?
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+



Pretraga foruma [Google]