ŠKODA Opšte i Razne Teme > KUPUJEM, TRAŽIM: Škodu, Delove, Opremu.

Treba mi savet pri kupovini skode felicije

(1/2) > >>

sterbik85:
Pozdrav za skoda forum ja sam Arpad i kao sto u naslovu pise hocu da kupim feliciju i treba mi savet sta da gledam i na sta obratiti paznju?Vidim da su im limarija boljka zadnji rubovi i trepne.Sta jos proveravati sto se tice motora menjaca i trapova?Hvala unapred na pomoci.

2 Busy:
I ja sam bio u toj fazi,ali sam brzo odustao.Ne znam koliki ti je budžet,ali za isti novac možeš kupiti bolji auto od Felicije.Npr. Golfa mk2 ili mk3,Polo,Seat,ako hoćeš da je iz VAG segmenta. ;)

sterbik85:
Pa u sustini mi treba neki auto jeftin za odrzavanje bez puno elektronike.Golf 2 ne bi uzeo pe cu feliciju.

olajkris:
Ja mislim da nije bitno samo kupiti bolji auto ako je vec o budzetu rec. bitno je i gledati koliko je zahtevan auto za odrzavanje i koliko ce i to odrzavanje kostati. sta vredi bolji ako nema neko para da ga odrzava kako treba. Ja imam Feliciu sa 1,3 motorom karburator. oko 90000km za ne punih 4 god. bez vecih problema. i nikad me nije ostavila na putu. isao snjom i za austriju madjarsku bosnu hrvatsku ali i najduzi put sto je bio do luxemburga je presla bez problema.

dulefontana:
Pre cu svima preporuciti kupovinu Felicije nego bilo sta od gore navedenih. Razlog je sto Feliciju mozes da nadjes sa malom kilometrazom, u dobrom stanju. Delovi su jeftini(ji), i ima ih skoro na svakom cosku. Ne kvari se cesto, i lako se odrzava. Moze da se nadje dobra Felicija za bas smesne pare, sto ne moze da se kaze za Golfa 2 i 3. Samo bih izbegavao dizel verziju, u 1.3 verziji bih preporucio karburator.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju