ŠKODA Fabia i Roomster > FABIA 2014

Skoda Fabia 1.0 75KS Lupkanje

(1/8) > >>

Bogdan86:
Imam jednu nedoumicu, pazario sam nofu fabiu 1.0 od 75 ks u auto centru Stojanovic na Novom Beogradu i od pocetka cujem neko lupkanje pri promeni brzina (kao da je nosac motora) naravno da sam otisao da reklamiram odmah sutradan gde me je glavni majstor zaduzen za reklamacije docekao u cudu, seo u auto i testirao ga malo u voznji i kretanjem kola pod rucnom gde se jasno culo lupkanje, nakon toga je seo u drugu fabiju koju su trenutno imali sa istim motorom i uradio isti test i na njoj se sve isto culo nakon cega sam dobio odgovor da ni oni nisu znali za to ali da to navodno nije kvar samo zato sto nema sanse da bi pustili iz fabrike takve automobile  wac1 Sve ostalo radi perfektno i prezadovoljan sam sa autom ali nisam siguran sta mi je ciniti povodom tog lupkanja, inace auto je presao tek 100km pa je pitanje da li da sacekam tih prvih 1000 km da sve legne na svoje ili sta? Svaki savet je dobro dosao...

zare:
"Nema sanse da bi iz fabrike pustili takve automobile "  =)). Kao da tamo ne rade ljudi koji mogu da zabusavaju ili pogrese.
Meni su 2 puta menjali ruter jer nije radio isti port ali je nemoguce da na svakom ne radi bas isti port i to sam samo ja prijavio u celom gradu. Kada su sve proverili ispostavilo se da stvarno ne radi a da ja bas nisam toliko lud koliko su mislili  :B=).
Nista nije nemoguce.

krcaerdoglija:
Pazi u toku jedne smene u fabrici se rade razne kontrole na zvrsnoj traci na svim vozilima.Odredjen broj vozila testiraju test vozaci(ne testira se svaki auto)i ako oni nesto primete da postoji problem onda se problem analizira do kraja zbog cega,kako je nastao itd,itd...Moze da se desi da je prosao neopazen problem u ovom slucaju kod tebe lupkanje i da je poslato u prodaju!!Za tako nesto su posle zaduzeni ovlasceni servisi u krajnjem slucaju se vozila vracaju u fabriku radi deteljnije analize problema(ako servis ne moze da resi)a kupac bi trebalo da saceka do mesec dana cini mi se,da se resi problem a ako ne onda dobija drugi auto!!Tako bi bar trebalo da bude posto takva je politika u Fiatu u Kragujevcu!!Pozz ;)

Beli82:
Prvo da častiš za novi auto! A drugo-pojačaj muziku!  =)) =)) =)) =)) =))
Već sam ti rekao- sedi bre i uživaj, nov auto, nov model, ako je serijski problem javiće se još ljudi pa će se rešavati redom. Možeš i da pošalješ mejl centrali u Češkoj pa da vidiš odgovor. Samo naravno, napiši da je lupanje nesnosno i da baš smeta u vožnji. A za čast ćemo se dogovoriti kada se vidimo!  C:-)

2 Busy:
Naleže zamajac i set kvačila. :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju