ŠKODA Fabia i Roomster > FABIA 2014

Proces kupovine nove Fabije 3, iskustva, saveti, predlozi...

<< < (2/3) > >>

observer:
Kad si pre stigao i da je kupis, dobro izvozas (testiiras) i prodas? ;)
Po meni, bez 100.000 km sa jednim autom, ne moze se dati merodavna ocena. Fabija 3 je tek par godina u prodaji... Koliko si presao sa njom? Pa jos motor 1.0 mpi, cijeg prethodnika sam imao u Fabiji 2 1.2 HTP i ne mogu reci da sam bio zadovoljan potrosnjom (nikako ispod 6.6 u proseku) pa sam je se resio posle samo 2 godine.
Sreca, sa novim TSI motorima stvari su istina malo drugacije, moze im se fino spustiti prosek.

adamGT:
Ja sam poručio Fabiu pre dve nedelje, rok isporuke tek oko nove godine, kažu problem jer nemaju dovoljno tsi motora

Sent from Redmi 3S prime using Tastatura

Markkoni:
Mi je cekamo od juna. Kazu svaki cas treba da stigne, i tako vec 2 nedelje. :)

Sent from my SM-G930F  

fobia24:

--- Citat: fobia24  Oktobar 09, 2017, 10:53:52 pre podne ---Nešto sam danas razmišljao da je najpametnije da se ratosiljam golfa starog 2 decenije i ženi uzmem nov auto sa automatik menjačem. To će doći na red od Nove godine jer planiram na lizing da uzmem. Gledao sam cene najjeftinije dsg fabije u Sloveniji. Izađe 15.400, dok je monte carlo samo 200e skuplja i izađe 15.600e.  :o Odlučim se za montecarlo, ima tu što šta što bih dodao od opreme na nju kao što je pomoć pri kretanju uzbrdo (ako joj sa dsg uopšte treba), ksenon. Mada, budžet će jedva moći da se nategne na limit od 15.000e, pa ću korati da se zadovoljim osnovnim paketom. Ako imate neke savete, slobodno, vremena imam par meseci. U pitanju je 1.0 tsi motor sa 110KS. Povremeno ću je i ja voziti, ali meni kao glavna ostale ekonomična 1.6 tdi oktavija. :B=)
ovde je link do Škodinog sajta u Sloveniji, pročešljajte malo. :D

--- Kraj citata ---
Obustavlja se kupovina ovog auta jer žena kreće da radi prekosutra i dobiće službeni klio do posla i nazad da se vozi i decu u vrtić. Ako sve bude po planu, golf se obavezno prodaje jer je postao suvišan kao drugi auto, a kupovina fabije postaje nepotrebna. Vozim oktaviju, pa ako ženi trajno ostane službeni, čekamo priliku za novu škodu za mene, oktaviju ili kodijak. :)

adamGT:
Sta mislite da li ce biti nekih ozbiljnijih  popusta za Fabije koje imaju na lageru sada kada je izasao FL?

Sent from Redmi 3S prime using Tastatura

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju