ŠKODA Opšte i Razne Teme > KUPUJEM, TRAŽIM: Škodu, Delove, Opremu.

RNS 510 ili RNS 510 Columbus

(1/2) > >>

wolfonix:
Prvo pozdrav svima...od nedavno sam kupio Superb I i planiram da zamenim fabricki cd/mp3 player za RNS 510 ili RNS 510 Columbus.

Koliko sam razumeo RNS 510 je namenjen za Passat, Golf i Audi, ali moze i za Skode. E sad mene muci da li moze da se promeni pozadinsko osvetljenje i osvetljene tipki(dugmica) sa crvene na zelenu boju ili ipak moram uzeti RNS 510 Columbus koji je bas namenjen za Skoda automobile.

Naravno, ako neko zna gde mogu kupiti uredjaj, bilo bi mi od velike pomoci ???

Turbo:
U principu može da se zameni osvetljenje, mada bi to podrazumevlo otvaranje i menjanje svake pojedinačne le diodice aa i pitanje je da li bi našao aa odgovarakućom nijansom i kakvog bi kvaliteta bile. Imaš i problem home screen-a, pa će ti alo bude RNS510 za VW na ekranu pri paljenju auta stajati VW znak, mada mislim da sam pročitao da se i to rešava. Ostaje i potencijalno najveći problem, a to je što su možda napravili da softverski ne odgovaraju VW uređaji j Škodama i obrnuto ali zo ja nagađam. Što se tiče gde kupiti imaš Ovlašćene ako hoćeš nov, što sumnjam jer mislim da je oko 600-700 eura. Imaš na ebay-u, kupujemprodajem.

hakkler:
prije nego uzmeš HU..dobro se informiraj dali ti uopće paše RNS 510 u Superba 1

u Superba 2 ide bez problema..bilo vw rns 510 ili Columbus kako se vec zove kod Skode (isti su)
za Superba 1..mislim da ne bude islo.

Znam da ti odgovara ovakav..kakav ja imam ;D

AS 8601

wolfonix:
@Turbo
u pravu si...trebalo bi se menjati sve led diodice za običan 510...

a što se tiče start logo-a, to sam video da je lak izmenljivo....
Uglavnom mnogo zezanja oko led diodica, tako da odustajem od toga....

@hakkler

mislis zbog zaobljenih uglova da neće odgovarati...pogledacu detaljnije na netu oko toga...hvala na info-u

Da li mi mozes malo opisati tvoj uredjaj...sta sve ima i koje su mu mogucnosti ?

Da li ima ulaz za parking kameru, koja je navagacija u njemu itd ?

hvala unapred

hakkler:
ima sve :)
ulaze za kameru..pojacalo..externi dvbt...bluetoth..hands free..igo8 je trenutno i radi fantastično
cita sve formate od cd a i dvd.a
usb ulaz..sd kartica do 16gb

imam i broswer operu na njemu..kalkulator..pretvornik valuta..potrosnje itd..itd

snimim video sa funkcijama..pa vidis uzivo ;)

i gotovo sam 99% siguran da RNS 510 ne ide u Superba 1

ovaj moj..bez problema

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju