Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: KAROQ kupovina, rok isporuke  (Pročitano 26992 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži sasa.j

Odg: KAROQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #255 poslato: Mart 05, 2021, 14:21:34 posle podne »
Presekao sam dilemu koju sam imao, izmedju 1.5tsi i 2.0tdi, i odlucio se za 1.5tsi varijantu.
Danas mi javise da je 15. proizvodna nedelje, sto znaci sredina aprila  :) . Ako ne bude pomeranja, ispasce 2 meseca od porucivanja do proizvodne nedelje, sto nije strasno.
Pitao sam za facelift, ali prodavac nije imao informaciju od koje nedelje krece..
Sad jos samo da stigne pa pravim garazu :)
  • Vozi: Ford Fiesta 1.25 2006

Na mreži Taxi

« Odgovor #256 poslato: Mart 28, 2021, 19:32:19 posle podne »
Cena za taxiste..karoq ambition 1.0tsi za 2021god...16.700e.
Uzeo sam zadnje paring senzore , tempomat, drzac za naocare..17.290e. Gumene patosnice..
  • Vozi: Karoq 1.0 tsi

Na mreži Taxi

« Odgovor #257 poslato: Mart 28, 2021, 19:33:08 posle podne »
Zaboravih...cekao sam 55dana od uplate.
  • Vozi: Karoq 1.0 tsi

Van mreže Ridji

« Odgovor #258 poslato: April 09, 2021, 15:15:02 posle podne »
Pozdrav svima, uskoro bih trebao da postanem clan kluba vlasnika Karoqa  :)
Narucen je u Auto Cacku 1.5 TSI DSG u paketu Style plus pre 3 nedelje. Prema informacijama od pre nekih 10ak dana proizvodnja nedelja je 16, sto znaci 19 aprila. Nas prodavac je rekao da bi to trebalo da znaci da je krajem te nedelje auto gotov i da mu onda sa carinom i transportom (do Srbije, pa do Cakca pa tek onda Nis) treba jos nekih 15ak dana. Mozda nas malo uhvati Uskrs pa bude koji dan kasnije, ali tu negde do 10og maja ja se nadam da cu moci da ga podignem.

Zato je sad pravo vreme da se pocne sa finalizacijom dela koji ce ici preko kredita, pa me interesuje da li neko zna ili ima iskustva sa sledecim slucajem: deo za ucesce cu uplatiti ja sa mog racuna i auto ce biti na moje ime, medjutim kredit bi podizala supruga, sto se tice Auto Cacka oni nemaju nikakav problem sa tim, samo su nam rekli da dobro proverimo kako banka stoji oko toga da sam kupac/vlasnik vozila ja a da kredit uzima supruga. To su nas savetovali da proverimo da ne bismo dosli u situaciju da auto mora prvo na zenino ime pa da nakon toga vrsimo prenos, na sta mora da se plati (neki) porez.

Na mreži Mareska

« Odgovor #259 poslato: April 09, 2021, 16:02:34 posle podne »
Sve i da mora na nju,posle ide kao  poklon na tebe i onda nema poreza(poklon bliskom članu porodice) samo neka taksa(bar je tako bilo).
  • Vozi: Passat