ŠKODA Superb > SUPERB 2015

Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi

(1/5) > >>

Zarko:
Došlo vreme za zamenu kola. Octaviu koja je stara dve god i neki mesec sam odlučio zameniti. Ova je prešla 46 iljada i bogu hvala nije bio ni jedan problem sa njom. Povučena je superb u business ambition paketu ima vebasto pokretanje bez ključa ksenone i jos trista nekih gluposti boja crna metalik. Jedina razlika je što je octavia dsg a superb nije jbg. Doplata 700 e pošteno. Čim stigne kacim slike rekli su 90 dana rok isporuke

Sent from my iPhone  

Zarko:
Posto ne mogu edit sa tel. Opet isti motor sam uzeo benzinac 1.4 110kw. Ovde kod mene u Finskoj planiraju da povuku iz prodaje dizele tako da je opcija bila benzinac. Prosle nedelje sam vozio ceo dan test vozilo samo sto nisu imali da mi daju obično nego karavan. Prvi utisci su da je velika razlika u kvalitetu udobnosti i da poprilicno udobniji od ostavite. Evo i nekih slika sa test vozilom . I jedna slika sadašnjeg sa kilometrazom

Sent from my iPhone  

Maksimus:
Svaka cast-al prave cestitke slede kad stigne,da ne baksuziramo  :B=)  beer1

Hornet:
Koliko moze da guta s obzirom da je benzinac na tu kilazu? :) mislim na gradsku

vojkan85:
Može da proguta sigurno do 12-13 litara sa klimom jer je to neka realna potrošnja a sve ispod toga je čista isplativa ekonomska računica.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju