ŠKODA Opšte i Razne Teme > Elektrika & Dijagnostika & Mehanika

MyŠkoda aplikacija i servisna istorija

(1/7) > >>

lepsid:
Kao što većina vas zna, Škoda ima i digitalnu servisnu istoriju. Instalirao sam MySkoda aplikaciju na svoj telefon i unio broj šasije (VIN) za tri auta. Za dva auta (octavija III, 2014. godište), mogao sam vidjeti servisnu istoriju od dana kupovine pa do zadnjeg servisa. Međutim, za octaviju iz 2011. godine, nema nikakve servisne istorije. Da li to znači da za ove starije modele nema digitalne servisne istorije ili da auto jednostavno nije servisirano kod ovlaštenog servisera. Za koja auta je moguće imati uvid u servisnu istoriju preko ove aplikacije.

Hvala!

slobodanalex:
To mozes videti samo ako vozilo ima elektronsku servisnu knjigu, mislim da je to krenulo od Octavie A7.

T@ree:
Kolega Slobodan je upravu, MySkoda radi samo sa vozilima koja su proizvedena od 2013.

Maksimus:
Meni ne pokazuje poslednji servis,samo onaj pre njega  :-\ a radjeni u istom servisu.
Ta aplikacija nije bas nesto preterano "pametna",bar kod nas (kod nekih izvlaci i listu opreme).

nidza:
Aplikacija čita šta postoji u bazi proizvođača. Vidi sa servisom zbog čega nisu uneli u bazu servis.

Nema ni kod mene poslednjeg servisa, proveriću sa njima.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju