Autor Tema: Superb 2.0 benzin  (Pročitano 1858 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Milisav BgZapočeo temu

Superb 2.0 benzin
« poslato: 14. Nov, 2016. 21:50 »
Jos jedan pozdrav za forumase.Red je da se kupi veci citaj veeeliki auto.Zbog urodjenog straha od dizela i njegovog odrzavanja ja sam se opredelio za Superb 2.0,mada 1.8T jos tinja u malom mozgu. Nadam se da sam dosao na pravo mesto po savet vezan za kupovinu Superba sa početka veka.Cemu se mogu nadati, na sta da obratim pažnju prilikom kupovine i koje su mane ovog automobila i agregata uopste osim manjka obrtnog momenta u odnosu na dizelase koji su ovde vidim u ogromnoj većini?
  • Vozi: Skoda Fabia 1.2 htp 2010

Van mreže bigor

Odg: Superb 2.0 benzin
« Odgovor #1 poslato: 14. Nov, 2016. 22:44 »
Moja Oktavia ima takav motor ako mislis na 85kw i ja sam prezadovoljan. Nije bas za neko jurcanje po gradu ali je mrcina,nikada joj ne fali snage. Ljudi se najvise zale na potrosnju ulja kod tih motora ali kod mene je da ne ureknem u normali, od prilike litar do zamjene,a nekada ni toliko. Plin je primila odlicno, cini mi se da bolje radi na plin nego na benzin, potrosnja oko 10L, nikad nisam nasuo,a da je potrosio 11L plina,ma kako vozio. Da napomene da se kod mene radi o AZJ motoru tako da se raspitaj  da li su se ti motori uopste ugrađivali u Superb
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ



Pretraga foruma [Google]