Autor Tema: Naknadna ugradnja Bolera?  (Pročitano 11777 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vnov

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #15 poslato: 21. Jun, 2019. 09:06 »
Nema.
  • Vozi: KAROQ FL, Ex KODIAQ, Ex Octavia A5 FL 1.4TSI ELEGANCE + RS LOOK

Van mreže Maksimus

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #16 poslato: 21. Jun, 2019. 10:30 »
Nema bolero navigaciju,moze da se poveze telefon pa da sa telefona pokazuje navigaciju na displeju.
Za navigaciju treba amudsen.

Van mreže Montenegrino

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #17 poslato: 27. Jun, 2019. 21:52 »
A kakva su iskustva sa ovim android multimedijama sto se reklamiraju na kp? Da li je neko ugradjivao i kako to funkcionise? Mislim, da li je ono kao original?

Sent from my Mi MIX 3  

  • Vozi: Dacia sandero

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #18 poslato: 27. Jun, 2019. 22:03 »
Ne moze nikad da bude kao original po pitanju dugotrajnosti i habanja ali uglavnom ima vise opcija od originala .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže MAKS

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #19 poslato: 28. Jun, 2019. 07:44 »
Nasamo sam negde na ebeju da prodaju Bolero sa navigacijom .
Sad nemogu da nadjem jbg. Dali je to moguce ili je internet prevara, ili moze da se nadogradi na postojecu strukturu softverski ?
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #20 poslato: 28. Jun, 2019. 22:59 »
Imas na forumu Briskoda opis kako je jedan poljak ugradio navigaciju u Boleru. Posto mu je engleski sa izuzetnim Poljskim akcentom, koliko sam razumeo, koristio je Android modul i povezao ga na Bolero i na taj nacin izmedju ostalog dobio i navigaciju.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Na mreži Markkoni

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #21 poslato: 29. Jun, 2019. 06:22 »
Ovaj deo za SD karticu nije iz Fabije. Njoj se gura kartica bočno u kaseti. I sam uredjaj mi deluje da je iz Octavije, a ne iz Fabije, pitanje je hoce li uopste moci da se ugradi.

Sent from my SM-G930F  


Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #22 poslato: 14. Jul, 2019. 09:52 »
Stigao Bolero iz V. Britanije... sve je manje vise OK, ima manjih tragova nestrucnog vadjenja, al to je sve i to se da premostiti, medjutim.... Sad svima vama koji imate Blues jedno obeshrabrenje... Nisam jos vozio auto kod majstora, da probam da ugradim, medjutim ono sto sam do sad video, uopste mi se ne svidja. Sa zadnje strane Bolera, nalaze se 4 "zabice" dve u dojnjem i dve u gornjem delu, koje treba da se uhvate za vozilo i drze Bolero u mestu. Medjutim, kako je Blues ustvari 1DIN uredjaj, sa kutijom iznad, cini mi se da ram koji je u vozilu postavljen topljenjem plastike, nece odgovarati za Bolero, tj gornje zabice nece imati gde da se uhvate. Skinuo sam fioku za rukavicd da bacim pogled kako sve to izgleda i stvar je sledeca, kada se skine Blues, trebao bi se skinuti i taj plasticni ram, jer za Bolero ide daleko plici, jer nema kutije, u tom trenutku, dobija se prostor za ovaj deo sa SD karticom, koji se postav'ja uspravno iza Bolera, u visini komandi za klimu i 4migavca i tada slot za karticu dolazi na predvidjeno mesto u kaseti... medjutim kako je Blues dublji od Bolera to u ovom trenutku nikako nije moguce.  Naravno kablovi za uredjaj nisu stigli uz sam uredjaj i nasao sam jeftiniju varijantu od 42e i skuplju od 70, sto u jeftinijoj podize cenu na ukupnih 192e plus ugradnja.
Kako stvari stoje, cini mi se da cu odustati od ovog projekta, jer je previse komplikovano, ali cu pre toga otici ipak o do majstora, da pogledaju i vide da li to mogu da izvedu. Ukoliko ne bude islo kako treba, ipak mislim da ce Bolero ici na prodaju, a da cu ja ipak ostati na Blues-u.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #23 poslato: 03. Avg, 2019. 12:05 »
Evo ovako, stiggli kablovi za bolero, isao sam kod dva elektricara na preporuku, jedan me je oduvao, a drugi mi je rekao da mi ne radi ekran na boleru. Kupio sam vadilice preko neta i probao sam da se igram i gle cuda, radi savrseno! Ono sto je ostalo kao problem, ne prepoxnaje mi USB, bluetooth trazi da se auto ukljuci iako je ukljucen, podesavanja auto i statistika takodje ne prepoznaju auto. Ono sto sam primetio je da imam dve zice viska i pretpostavljam da je to za can bus ali ne znam gde to da povezem i verovatno nesto treba jos da se iscacka sa kablom oko USBa i Auxa i da se napravi mesto za ovu unutrasnju jedinicu. Sve ostalo radi super. Da li ima neko ko je vican u ovome ili da zna nekog ko je vican  i poseduje znanje i alat da mi ovo poveze do kraja, posto ovlasceni nece, a siguran sam da bi mi to oni uradili ocas posla. Ako ima, platicu posteno, samo da mi sredi, neka mi se javi u private.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže -nebojsa-

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #24 poslato: 03. Avg, 2019. 18:42 »
Nemam iskustva sa tim na Skodi, ali sudeci po PSA na primer, kodiranje bi moglo da resi problem sa usb-om i BTom.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #25 poslato: 03. Avg, 2019. 18:46 »
Pa u sustini moram prvo da provalim gde da udzekam ove dve canbus zice, da bi u opste moglo da se kodira, a onda definitivno VCDS, mislim da bi mi to resilo problem. Samo jos da nadjem nekog majstora koji zna o cemu pricam. Gledaju u mene ko da sam im doneo deo od Apola 13. Ali u svakom slucaju, za sve one koji bi zeleli da promene radio, definitivno je moguce ubaciti Bolero i mogu da pomognem ako se neko odluci na poduhvat. Jos samo da resim do kraja.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže -nebojsa-

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #26 poslato: 03. Avg, 2019. 19:26 »
Tebi u sustini treba sema instalacije Fabije sa Bolero radiom.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #27 poslato: 03. Avg, 2019. 19:35 »
E to 😀 Ma u sustini, sve je povezano, sem ove dve zice, a one su glavne 😂😂😂 Sutra cu da ga postavim, jer mi je jedan fini cika iz Briskoda posalo slike gde sta i kako ide, a onda cu samoda nadjem nekog da poveze na ECU ida iskodira, jer to je ipak malo previse za mene
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #28 poslato: 04. Avg, 2019. 17:41 »
Zavrseno. Ima dosta secenja plastike, ali je definitivnooguce izvesti sve. Sad je ostalo kodiranje. Ali bitno je da smo uspeli! Najurila me je kisa, pa nisam mogao da slikam step by step.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže Super 20

Odg: Naknadna ugradnja Bolera?
« Odgovor #29 poslato: 04. Avg, 2019. 18:16 »
Bravo,odlicno je ispalo  :bravo: :bravo:
  • Vozi: Superb



Pretraga foruma [Google]