Autor Tema: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?  (Pročitano 3504 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Alpros_auto

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #15 poslato: 18. Dec, 2013. 14:00 »
U ime firma koja u svom sklopu ima ovlašćeni servis i prodaju originalnih delova, najiskrenije smatram da je najvažnije imati originalni deo. Ono što je još moj savet svima vama koji ste vlasnici Škode je da je ovlašćeni serviseri (Za nas garantujem 100%) beležimo sve u servisnu knjizicu što vam je svakako vrlo važno ukoliko se odlučite za dalju preprodaju.

Van mreže Nesas

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #16 poslato: 18. Dec, 2013. 14:35 »
Bilo bi odlicno  da i skoda ovlasceni servisi ponude slicne uslove kao npr.reno za vlasnike starijih automobila . Opcije popusta na orginalne delove do 40%  . Program je 5+  , taj primer je i pezo poceo da koristi. Orginalan deo je apsolutno imperativ , ali standard nam to ne dozvoljava.

Van mreže bugarin

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #17 poslato: 18. Dec, 2013. 17:31 »
Ima i skoda tu akciju, mislim da je za vozila starija od 4 godine. Ali u srbiji se sprovodi sporadicno, i u fazonu do isteka zaliha.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže fobia24

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #18 poslato: 18. Dec, 2013. 19:12 »
U ime firma koja u svom sklopu ima ovlašćeni servis i prodaju originalnih delova, najiskrenije smatram da je najvažnije imati originalni deo. Ono što je još moj savet svima vama koji ste vlasnici Škode je da je ovlašćeni serviseri (Za nas garantujem 100%) beležimo sve u servisnu knjizicu što vam je svakako vrlo važno ukoliko se odlučite za dalju preprodaju.
Upisivanje u servisnu za delove van redovnog servisa? Ja do sada nisam nailazio na takvu praksu kod ovl.servisera. Ako je tako, dobro je. Trebalo bi i osoblje da bude malo obrazovanije i dosta stručnije. Kada sam jurio da zamenim ručicu menjača, koja nije skupa kao rezervni deo, razočarao sam se u većinu ovl.servisera neznanjem zaposlenih i "ubrzavanjem" razgovora. Ovde je obuhvaćen i Alpros. Naime, tražio sam ručicu iz višeg paketa opreme, bilo koju kožnu ili crnu sa hrom prstenom. Dobio sam odgovor da mogu da poručim, ali na svoju odgovornost ako ne odgovara. Naime, oni ne znaju može li da se ugradi u moj auto jer po broju šasije gledaju samo ono što im sistem izbacuje da ide konkretno vozilo. U AK Samardžić su postupili krajnje profesionalno. Rekli su da verovatno može, poručili ručicu na svoju odgovornost i zvali kada je stigla. Uspešno su je ugradili.

Van mreže Nesas

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #19 poslato: 18. Dec, 2013. 19:35 »
Ovaj paket u renou  je prava stvar,  jer kada ga uplatis vazi ti 5 godina odnosi se na popust na orginalne rezervne delove pri servisiranju vozila. Sporadicne akcije i nisu neka privilegija. Menjamo nesto kad nam otkaze.

Van mreže bugarin

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #20 poslato: 18. Dec, 2013. 20:02 »
Kod skode se ne uplacuje nikakav paket. Jednostavno daju popust na delove za vozila starija od 4 godine. Mislim da i u susednoj hrvatskoj postoji ta akcija. A kod nas uso importer u tal sa nis-om i tera nas da kupujemo nisovo gorivo da bi dobili popust na delove.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Neba

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #21 poslato: 19. Dec, 2013. 18:46 »
Koliko iznosi taj popust i koliko NISovog goriva treba za taj popust tj kako se ostvaruje ?
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI

Van mreže bugarin

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #22 poslato: 19. Dec, 2013. 19:03 »
pisalo se vec o tome na forumu negde. mislim da je akcija zamrla u medjuvremenu, a i nema veze sa temom.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže slobodanalex

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #23 poslato: 17. Jun, 2020. 07:22 »
Nekako racunam lakse ce biti kad se prodaje sa 2 servisne knjizice i svim pecatima iz ovlascenog servisa.

I ja se vodim ovom logikom, ali ja im odnesem moje filtere i ulje (pošto imam dobar rabat od uvoznika) a oni uzmu 3500 za uslugu i overe servisnu knjižicu.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže sale.kriminale

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #24 poslato: 17. Jun, 2020. 15:14 »
Kako sam razumeo u ovlašćenom Škodinom servisu u NS možeš doneti svoje filtere i ulje a oni da naplate samo uslugu ?

Ja sam tako radio kod neovlašćenih servisera jer sam tako siguran u kvalitet ugrađenih delova i ulja s tim da majstor uvek može nešto dokupiti ako zatreba. Nisam ni pomislio da to pokušam u ovlašćenom servisu. Znači kod Škode u NS ovo može ?
  • Vozi: Dacia Logan

Van mreže vojkan85

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #25 poslato: 17. Jun, 2020. 15:42 »
Mislim da ni u jednom ovlascenom ne mozes da doneses ti svoje dok je auto u garanciji. Nakon isteka ako zelis da menjas u ovlascenom onda moze.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže slobodanalex

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #26 poslato: 17. Jun, 2020. 19:05 »
Baš tako, dok si u garanciji sve je njihovo, a kad izađeš iz garancije sve je stvar dogovora...
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže Super 20

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #27 poslato: 17. Jun, 2020. 19:32 »
Kod nas u Porsche MKD ,oficijalni nema sanse da doneses svoje ulje i filtri.
  • Vozi: Superb

Van mreže vlada-bg

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #28 poslato: 13. Jan, 2024. 00:31 »
Caos svima,

Od skoro sam ponosni vlasnik Skode kodiaq 2019. godiste. Automobil je kupljen nov u Srbiji i servisiran u NS, pa bih nastavio da ga odrzavam u nekom ovlascenom servisu u BG zbog evidencije ali ne znam u kom. Pisao sam Alprosu i Cirincu i dobio ponude koje se razlikuju u ceni bas. Ono sto me zanima je delovi koje ugradjuju konkretno filtera, da li bas moraju Skodini ili je ok i ako se ugradi neki aftermarket tipa Sofima? Motor je dizel 2.0.
Hvala, pozdrav.
  • Vozi: Kodiaq

Van mreže hirurg

Odg: Moji delovi u ovlašćenom servisu, može? Garancija?
« Odgovor #29 poslato: 13. Jan, 2024. 07:21 »
Mozes da kupis svoje delove oni samo ugrade. I naplate ruke. Tako da uzmes sta ti je volja.
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020



Pretraga foruma [Google]