Autor Tema: Misljenje o Yeti-u sa oglasa  (Pročitano 2938 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže joca 58

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #15 poslato: 30. Jan, 2019. 23:37 »
Moj je 2011 i sada je treci lanac.Upocetku je to bio problem ali sada je to bolje.Bar mi se cini.Mozda se javi jos neko sa tim modelom.
  • Vozi: yeti 2011 1,2 DSG expiriens

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #16 poslato: 30. Jan, 2019. 23:48 »
Uh bre treci  :(

A cena zamene kolika je?
  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #17 poslato: 31. Jan, 2019. 01:42 »
I to prilicno oguljen.
A evo ga moj superb-slikano na 40k km. Moram reklamirati.


Ovo na 40k , obavezno reklamiraj . Ajd da je tipa fabia pa da su stedeli na materijalu ali superb i to u najboljoj opremi , bas sramota .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #18 poslato: 31. Jan, 2019. 01:48 »
Uh to bi bilo vrh, hvala puno!

Sent from my SM-G965F  



Imas privatnu poruku za broj :)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Filip BG

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #19 poslato: 31. Jan, 2019. 08:16 »
Dobar dan savacar,
nisam poznavalac Yeti-ja, ali čini mi se da je ovaj udaran u zadnji kraj i da delovi limarije nisu dobro uklopljeni. Ivice lima i zadnjeg stop svetla imaju neujednačeno odstojanje, pogotovo na desnoj strani. Vlasnici Yeti-ja mogu da kažu da li je svaki takav. Možda je i do ugla fotografisanja...
Ručica tempomata je previše izlizana za kilometražu od "141.000".
Ako ste se već odlučili za Yeti i 1.4 tsi motorom savetujem da malo sačekate da padnu cene ovim novijima kod kojih je motor sa kaišem umesto lanca. Kod nas tsi motori nisu tražena ni (pre)cenjena roba, pa verujem da ga možete kupiti po normalnoj ceni.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Na mreži vlado985

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #20 poslato: 31. Jan, 2019. 09:08 »
Maksimus da nemas agresivnu kiselinu iz znoja ko sto oni Alien vs Predator, pa nagriza :B=) :P bas je dobro poderano, I previse za tu kilometrazu,  imas li kakvog prstenja po rukama, ili neko ko vozi jos od clanova porodice pa da nosi prstenje ?
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4mpi 50kw AME

Van mreže joca 58

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #21 poslato: 31. Jan, 2019. 09:16 »
Ima tema problem lanac pa baci pogled.Pisao sam o svemu tamo pa da ne ponavljam.Cena sa zamenom ako se secam dobro oko 120e.
  • Vozi: yeti 2011 1,2 DSG expiriens

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #22 poslato: 31. Jan, 2019. 09:55 »
Hvala Joco, pogledacu, nisam jos precesljao forum ceo, ali ako je 120e onda nije strasno, mislio sam da je dosta vise.

@Filip BG Tesko da mogu da sacekam, malo dete i beba vec divljaju, treba nam prostora :) Hvala za savet u svakom slucaju.
  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Van mreže Karlheinz

  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Filip BG

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #24 poslato: 31. Jan, 2019. 10:40 »
@Filip BG Tesko da mogu da sacekam, malo dete i beba vec divljaju, treba nam prostora
Potpuno vas razumem. Bio sam u istoj situaciji prošle godine. Takođe sam razmatrao kupovinu Yeti-a. Na mene je ostavio utisak čvrstog i kvalitetno sklopljenog automobila. Ali kada ima rezervni točak prtljažnik je premali za porodicu sa malim detetom. Zato sam se preorijentisao na Oktaviju i Superb. Možda da razmislite o Oktaviji? Ima ih mnogo više u ponudi pa je veća verovatnoća u gomili krševa pronaći dobru.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #25 poslato: 31. Jan, 2019. 10:56 »
Gledao sam vise Superb ali mi ipak ne treba toliki auto jer 90% vozim po gradu i odem jednom godisnje na more i planinu, Oktaviu iskreno nisam gledao, nekako mi je bas obicna, a za ovu noviju koja mi se bas svidja nemam kinte, pa sam presao na Yetija. Kontam da sa krovnim koferom nije problem oko pakovanja, jer sam isao na more i sa Mazdom 3 koja je dosta manja, sa koferom gore naravno.
Hvala na savetu, bacicu pogled svakako.
  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Van mreže Maksimus

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #26 poslato: 31. Jan, 2019. 11:58 »
Maksimus da nemas agresivnu kiselinu iz znoja ko sto oni Alien vs Predator, pa nagriza :B=) :P bas je dobro poderano, I previse za tu kilometrazu,  imas li kakvog prstenja po rukama, ili neko ko vozi jos od clanova porodice pa da nosi prstenje ?
Zapravo moguce  :B=)
Nosim burmu(pritom najprostiju mogucu,bez ostre ivice itd),ne radim posao koji ukljuce fizicki rad,ne jedem u kolima pa da masnim rukama pipam volan  =)) . Auto vozi jos i sin,tako da i to otpada.
Jednostavno zavisi od slucaja do slucaja,i eto sad da slikas moj auto i kazes presao je 200k,oguljen je volan  :B=)

@Buca Ma isti volan ide i u fabiu i u oktaviju i u superb,secam se da je i onaj clan sa o3rs rekao da je menjao volan(i to cini mi se 2 puta),nisu bas odradili neki posao sa volanima i menjacima(meni je pukao onaj hromirani prsten pa su zamenili).
End off

@savacar
Baci pogled na oktaviju scout,imas malo tog SUV smeka ali i dosta vise prostora negi u jetiju.

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #27 poslato: 31. Jan, 2019. 12:33 »
@Karlheinz hvala, iscitao sam celu temu, kontam da je taj problem generalno resen i da iako se zacuje ponovo lako se resava i ne moze da prezupci, sto mi je takodje bitno.
Tako da cu poceti da gledam i 1.2 motore, ali iskreno vise bih voleo 1.4 zbog malo vece snage, pomisljam i na 1.8 al mislim da mi je nepotrebno s obzirom da je voznja uglavnom grad.

@Maksimus hvala na savetu i lepim zeljama, ali budzet mi ne da ni da pomisljam na to :)
  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Van mreže Miro MNE

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #28 poslato: 31. Jan, 2019. 13:57 »
Pitaj za potrošnju ulja ... mada sumnjam da ćeš dobiti pravu info. Nažalost kod ovih 1,4 to nikad nije riješeno, baš sam jutros čitao dva sučaja jedan na 40kkm a jedan čak na nepune 4km crko

Inače autu je bamper sprejom odrađen zadnji branik a volan mi se čudno matno presijava. To sve mogu biti glupostoi, ako nije nedje rdja ili krak šasije ili slično ne treba obraćati pažnju jel svaki lim I plastika u vinklu, pa I na novim autima vise ne posvećuju pažnju zazorima - nažalost
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #29 poslato: 31. Jan, 2019. 14:12 »
Slazem se, informacije o potrosnji bilo cega cu dobiti nikad, pogotovo sa autima sa placa bez necije preporuke.
Detalje nikad ne gledam, tipa izglreban, oguljen od gradske voznje, bitno mi je da ga neko ko poznaje marku proba i proveri.
1.4 je dosta redji, nisam znao za to sa uljem, 1.2 ima vise komada i malo vise cu ih zagledati jer kontam da je taj lanac donekle resen filterom ulja i tom proverom otegljenja lanca, tako da videcemo. Hvala Miro!
  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi



Pretraga foruma [Google]