Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Moja ŠKODA - Zemun - novi i polovni delovi, servis za Škoda vozila  (Pročitano 31943 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže dusko zemunTopic starter

Odg: Moja ŠKODA - Zemun - novi i polovni delovi, servis za Škoda vozila
« Odgovor #105 poslato: Jul 06, 2015, 06:12:27 pre podne »
MOJA ŠKODA ZEMUN obaveštava sve da zbog korišćenja godišnjih odmora i letnje šeme organizacije je potrebno najaviti dolazak kod nas u Zemun, kako bi po ovim vrućinama izbegli da čekate ili da nismo u mogućnosti da Vam istog momenta pomognemo u pronalaženju traženog dela.
Generalno, ništa se nije promenilo od redovne šeme rada, ali zbog velikih vrućina smo primorani da se malo drugačije organizujemo nego li obično.
MOJA ŠKODA ZEMUN obaveštava sve drugare da smo veoma zainteresovani za otkup SKODA FELICIA u bilo kom obliku neispravnog stanja, pa ukoliko znate nekoga da ima takvu škodu ili primetite negde da se neka FELICIA ne vozi ili stoji veoma bih bio zahvalan na svakoj informaciji...
Istina je da je prednost za vozila koja se nalaze u blizini Beograda ili u Beogradu, ali postoji mogucnost i za otkup vozila iz unutrašnjosti.
TAKOĐE i dalje sam zainteresovan za otkup svih skodinih modela uneipsravnom ili havarisanom stanju, naravno, poznatog porekla
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

« Odgovor #106 poslato: Novembar 07, 2015, 06:22:05 pre podne »
zdravo drugari,
MOJA SKODA ZEMUN obaveštava korisnike FELICIA da u eri priprema vozila za zimsku eksploataciju izvrše proveru i sistema za grejanje i ventilaciju pošto smo u po lsenjih par dana imali 3primera samopaljenje FELICIA a uzrok je poticao iz motora ventilatora kabine.
Ranije sam u nekoj od tema opisao uzroke samopaljenja i ne bih zeleo da se ponavljam, ali u najkracim crtama, ukoliko vas motor ventilatora radi samo u 4.brzini a prve tri ne rade to je dokaz da je zakazao reostat ventilatora hladnjaka i da jedna od sledecih faza moze biti otkazivanje i samog motora ventilacije, takodje uukoliko se prilikom pokretanja motora ventilacije cuje neki zvuk slican škripi, vreme je da proverite zbog čega se to čuje.
za sve saete stojimo na raspolaganju ...

« Odgovor #107 poslato: Januar 08, 2016, 13:03:32 posle podne »
MOJA ŠKODA ZEMUN traži radnika ... !
šta više da vam pišem, da je mlad, lep, pametan, da je doktor nauka, da ima sve kaetgorije vozačke dozvole, da je bio primeran vojnik ili bilo šta slično ... DA SKRATIM ... potreban je radnik koji je spreman da radi a da za to bude nagrađen ... ! Predznanja nisu bitna, ali je NAJBITNIJE DA ŽELI DA ONO ŠTO NE ZNA NAUČI I DA SVAKIM DANOM BUDE U TEAM-u U KOME JE JEDINA VIZIJA BITI BOLJI SVAKIM DANOM...
Zainteresovane molim da se jave u Inbox ILI iNBOX fb profila moja skoda zemun !

« Odgovor #108 poslato: Januar 10, 2016, 20:27:43 posle podne »
ZDRAVO DRUGARI ...
u toku je najveća rasprodaja zaostalih delova za skodu FAVORIT, FELICIJU, OKTAVIJU I FABIJU ...
nagomilalo se mnogo toga izelim u narednom periodu da po najpovoljnijim mogućim cenama ustupim te delove onima koji trebaju vise nego meni ...
takođe, pozivam sve članove SKODAFORUM.RS da ukoliko znaju za neku skodu koja je neispravna ili havarisana, neku škodu iz komšiluka koja duže vremena stoj, da mi jave ... SVAKU KORISNI informaciju umežu veoma da cenim i nagradim ...
Zahvalan sam Vam svima na dosadašnjih skoro 10.000 pregleda ove stranice ŠKODA FORUMA  i nadam se da ćemo i u narednom periodu lepo saradjivati ...
Pozdrav
Duško
PS
U TOKU SU BROJNE LICICTACIJE NA LIMUNDO ... JEDNA OD NJIH JE
www.limundo.com/kupovina/Auto-i-moto/Auto-delovi/Auto-limarija/KUKA-ZA-SKODA-FELICIA-COMBI/42808825

Van mreže brele

« Odgovor #109 poslato: Januar 12, 2016, 14:55:50 posle podne »
Duško, pogledaj inbox na svom fb ili da ti pišem ovde na PP.

TT

• Vozi: Škoda Fabia mk2 1.2 htp

« Odgovor #110 poslato: Januar 18, 2016, 23:08:22 posle podne »
Zdravo drugari, hvala svima na trudu i na ovih preko 10.000 pregleda ovog posta koji doduse ne uspeva uvek da bude svež informacijama, ali verujem da je mnogima bio od koristi na nadju put do NAS ...
Kao što su neki u toku, imali smo pokušaj da podmladimo malo kadar i da od proleća nastavimo sa još nekim pravim zaljubljenikom u mehaniku u našim redovima, ali moram priznati da je interesovanje bilo veoma skromno i da u narednom periodu će sve biti po starom ...
Jedina velika novina je stvarno potpuna rasprodaja svih delova na stanju i moram se pohvaliti da čak i u momentima kad delove skoro da poklanjamo imamo tu priliku da budemo i kritikovani od nezadovoljnih saradnika i trudicemo se u narednom periodu da još boljom ponudom osvojimo srca i onih najtvrdokornijih ljubitelja ŠKODINIH VOZILA ...
trenutnu ponudu krase vrata od oktavije A4 po ceni od 9e ... (u pitanju je gola limarija vrata koja nisu lomljena, lupana ili bilo sta...) ... da ne preterujem ovde sa opisima ... svima Vama je poznat moj FB PROFIL I GRUPA MOJA SKODA ZEMUN i tamo je moguće dosta lakše uveriti se u raznovrsnost ponude delova ...
Srdačan pozdrav i sve najbolje u Novoj 2016.godini želim svim pravim ljubiteljima ŠKODE

« Odgovor #111 poslato: Septembar 11, 2016, 08:08:37 pre podne »
Pozdrav svima,
Pise sad u naslovu da duže od 180 dana niko nije pisao u ovoj temi, pa taman i ja tako nekako  mislim da se nisam toliko pojavljivao ovde. Presrećan sam što vidim mnogo novih članova na forumu a i što mi se čini da je forum baš baš postao pravo mesto za ljubitelje skodinih vozila ... (ovo čitajte kao pohvale na trud i rad i oko foruma ... )
Nije me bilo neko vreme ali hteo ili ne hteo pratio sam desavanja ... Kod nas je sve isto ...
 "Pojačani" smo punim radnim vremenom i angažovanjem generalnog managera MOJA SKODA ZEMUN ... tako da, radi se punom parom ...
Nadam se da ćemo se videti na Avali početkom oktobra ...
Pozdrav svima
Duško

« Odgovor #113 poslato: Maj 12, 2017, 07:30:18 pre podne »
Zdravo drugari,
Nisam se dugo oglašavao kao Duško ŠKODA ili kao MOJA ŠKODA ZEMUN, ali oni koji nas prate znaju da sve funkcioniše kao i do sad i da radimo punom parom ... Od "noviteta" koje želim da predstavim je nabavka solidnih zaliha delova za noviji program vozila, u ovoj ponudi imamo dosta pozicija i za vozila ŠKODA SUPERB OD 2002 godine i mladje, kao i dosta egozotičnih pozicija za ostala ŠKODINA vozila koja ću u narednim danima plasirati na tržište putem dobro poznatog fb naloga VESELINOV DUŠKO ili  www.facebook.com/mojaskoda.zemun

Od starih "noviteta" objavljujem da će u narednom periodu biti intenzivirana LICITACIJSKA PRODAJA preko Limunda pa Vas pozivam da pratite ponudu, biće veoma veoma interesantnih ponuda poput ...

https://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-moto/Auto-delovi/Enterijer/skoda-OCTAVIA-AIR-BAG-Mk1-1997-1999GODISTE/56765991

Eto toliko za sada... pozdrav
Duško MOJA ŠKODA ZEMUN

« Odgovor #114 poslato: Jun 07, 2017, 11:30:48 pre podne »
Zdravo drugari,
Zelim sve da podzdravim i izmenim kontakt podatke. Prodavnica na pomenutoj lokaciji više ne radi, preselili smo se još pre dve godine u servis u kraju u kom smo organizovali jednookupljanje krajm 2015.godine
Za one koji ne znaju moj  "siguran" kontakt je telefon
0652618135
Pozdrav
Duško MOJA ŠKODA ZEMUN

Dragi forumasi,
da se i ovde predstavim:
STR Marijo Zemun, Cara Dusana 100a je najnovija prodavnica skodinih delova u Beogradu, da ne kazem u Zemunu.
Vec dosta godina smo u prici sa rezervnim delovima za skodina vozila, verujem da vecina skodasa u beogradu je bar jednom cula za nas.
Prodajemo proveren program rezervnih delova, koji u odnosuna cenu pruzaju mnogo veci kvalitet.
U svakom trenutku imamo mogucnost nabavke polovnih delova i spremni smo da ucestvujemo u pomoci prilikom ugradnje delova...

kontakti na kojima nas mozete naci su:
Dusko 063/618-136
Marijo 069/168-1980
telefon u prodavnici je 011/2197-552
u toku je izrada sajta o nasoj prici i nadam se da cemo u skorije vreme biti u prilici da Vas obradujemo sa internet pnudom nasih roba i usluga.

Ostali kontakti ce biti dostupni onim clanovima koji se sa konkretnim problemima obrate preko PM.Nadamo se da cemo i u narednom periodu biti na obostrano zadovoljstvo tu zbog svih onih koji uzivaju u koriscenju skoda vozila.

Toliko od nas za pocetak, pozdravljam Vas sve sa zeljom da ovaj forum sto pre ispuni ocekivanja svih nas.

Na mreži petarp031

« Odgovor #116 poslato: Mart 16, 2019, 12:50:31 posle podne »
Dule, zelim ti veliki uspeh kao debitantu Autoslaloma. Clanak relimagazina je odlican. Secam se kako je felicija letela dok je vozio Rabrenovic, pa kasnije i Nešon. To je jako dobar auto koji i posle toliko godina lezi na putu potpuno konkurentno mnogo novijim vozilima. Da sam blize sigurno bih ispratio dogadjaj. Ovako se nadam da ce ove godine biti organizovan najavljeni Zlatibor i Tara, a da ces do tada biti lider u klasi. Puno uspeha i srece uz zelju da uskoro pripremis neku masinu slicnu ovoj na fotki!!!

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

« Odgovor #117 poslato: Mart 18, 2019, 07:09:52 pre podne »
Dragi PetAR031
Hvala na recima podrške, samo te moram u jednom ispraviti. "Ta" felicia o kojoj pišeš nije vozilo koje ja vozim. u pitanju je MOJA felicia nastala pre 2 godine, vozilo koje je juče prvi put videlo trkačku stazu. Iskreno rečeno, ne može se porediti fabričko takmičarsko vozilo koje je poslednjih 20 i više godina bilo u pravim rukama .
MOJA felicia nastala je kao plod želje, ljubavi i volje.

www.facebook.com/mojaskoda.zemun/media_set?set=a.495572040622508&type=3
U svakom slučaju hvala. Pozdrav svima
DUŠKO MOJA ŠKODA ZEMUN
« Poslednja izmena: Mart 18, 2019, 07:18:31 pre podne dusko zemun »

Van mreže Filip BG

« Odgovor #118 poslato: Mart 18, 2019, 08:37:20 pre podne »
dusko zemun,
bilo je zadovoljstvo pročitati članak. Želim vam da uživate u povratku takmičenjima. Molim da sledeći put napišete dovoljno ranije kada će i gde trka biti održana.
Srećno!
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

« Odgovor #119 poslato: Mart 20, 2019, 07:44:36 pre podne »
Pozdrav drugari,
Za one koji mozda jos uvek ne znaju za moju akciju rasprodaje delova preko Limundo za 199dinara ... evo link gde mozete pratiti moje ponude,
VAZNA NAPOMENA ...sva sredstva prikupljena prodajom auto stakala za skodina vozila se uplacuju u humanitarne svrhe.

Vaš DUŠKO MOJA ŠKODA ZEMUN

www.limundo.com/Clan/veselidusko/SpisakAukcija