Autor Tema: MySkoda apk  (Pročitano 5058 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži wkobre

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #30 poslato: 19. Avg, 2023. 20:06 »
Hahahaha, pa čekaj, koristimo li VCDS i Obdeleven? Ko želi može da plati raznorazne usluge....jako. Ali zato smo svi na forumu da ne bismo bili ovce zar ne?  :)

Edit: i profesionalne coder-e pored uređaja, što je skroz legitimno i podržavam.
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Van mreže fobia24

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #31 poslato: 22. Avg, 2023. 13:26 »
Unapredjuju aplikaciju za sada samo na 8 trzista. https://www.kurzy.cz/tema/8316520.html

Na mreži che_guevara

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #32 poslato: 22. Avg, 2023. 14:36 »
aplikacija je kurton...meni pokazuje samo podatke o vožnji
i oni za ovo traže 50 evra godišnje...suludo



  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25

Na mreži che_guevara

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #33 poslato: 22. Avg, 2023. 14:38 »
za razliku od ove gluposti skoda connect na kompu radi odlično, ali ni nju ne vredi plaćati
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25

Van mreže munja23

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #34 poslato: 22. Avg, 2023. 14:55 »
Pa ne znam, meni recimo Skoda Connect aplikacija super radi.
U nju sam ubacio i Karoqa i Kamiqa. Dodatno sam svom serviseru dostavio i svoju vozacku dozvolu kako bi mi jos neke opcije bile otkljucane, kao na primer:

- Otkljucavanje vozila
- Zakljucavanje vozila
- Flashing lights
- Flash & honk

Meni recimo super sluzi trip planner da pronadjem lokacije koje se generalno u kolima na navigaciji (ukoliko imate) tesko nalaze, takozvani POI.
Primera radi, idem u neki restoran u drugom gradu, preko trip planera nadjem na mapi. Dobra je fora sto bukvalno koristi kao google maps informacije, odmah nadje restoran, mozes da izaberes kad hoces da ides tamo (odmah, sutra ili neki drugi datum). I kliknes "send to vehicle".

Kad udjes u auto i upalis ga vec ti se na multimediji pojavljuje lokacija i samo kazes start route ili save za kasnije. To bas cesto koristim.
Desavalo mi se i da odem do kola u garazu, a zaboravim kljuc u stanu. Nema problema, otvorim aplikaciju i dam komandu da se otkljuca auto. Ove opcije (oktljucavanje, zakljucavanje, flash, flash & honk) rade samo ukoliko si u radijusu od 500 metara.

Dalje, super opcija je sto mozes da prilagodis i druge stvari, recimo da ti na mail stigne kada auto napusti odredjeno mesto. Bukvalno istog trenutka stize poruka i od Skoda Connect i mail.
Moze i da se podesava i limit za brzinu (nije lose ako vam deca voze automobile) i da na mapi vidis gde ti se nalazi auto. Ovo radi samo u slucaju kada je auto iskljucen i stoji. Tokom voznje ne prikazuje ga nige na mapi.

Takodje, prikazuje mi bilo kakve nepravilnosti u kolima, da li fali neki fluid, statistiku potrosnje i slicno, pa mozes da eksportujes u excel i slicno.

Ja sam jos dodao i pin kod, odnosno kada mi se pali auto, moram da ukucam pin code na multimediji kako bih mogao da je koristim. Bukvalno rade samo senzori i kamera dok ne otkljucas. Razlog tome je sto te pin code stiti od koriscenja multimedije, a najbitnije sto niko ne moze da iskljuci podesavanje pracenja vozila, odnosno lokacije.

Ima tu jos puno stvari koje Skoda online ili connect daju, ali nazalost takvo smo trziste kakvo jesmo, nije primenljivo kod nas. Secam se ranije sa RS-om kad putovao kroz Madjarsku. Na fabrickoj navigaciji pocne da pokazuje da je za kilometar sudar i upozorava me da usporim. Kako smo posle minut prosli pored mesta sudara, primetio sam da je sudar poprilicno svez, odnosno da ljudi tek izlaze iz vozila. Sta je bilo po sredi? Njihov auto je verovatno sam napravio poziv prema policiji i hitnoj pomoci, locirao se i ujedno na mapi koju povlace proizvodjaci vozila zadao komandu da je doslo do udesa. E sad zamislite koliko smo mi daleko od takve tehnologije. Nema to veze sa Skodom, ima sa nasom drzavom i generalno infrastrukturom, itd.

Ja cu definitivno da doplatim kad mi istekne godisnja pretplata.
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže Goran Petrovic

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #35 poslato: 22. Avg, 2023. 19:19 »
@munja23 zamolio bih za informaciju u kom servisu ste obavili "registraciju" za dodatne opcije u aplikaciji (otključavanje / zaključavanje vozila). Kada sam pitao u "Alpros"-u nisu znali da aktiviraju date opcije.
  • Vozi: Škoda Scala

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #36 poslato: 23. Avg, 2023. 08:24 »
Мени су то активирање додатних опција завршили у АЦ Цуне у Зрењанину (тамо узета Ф4). Потребно им је дати возачку дозволу, и онда они то завршавају да ли кроз неки портал или комуникацијом маиловима са Шкодом, углавном врло брзо је то завршено (можда до пола сата). А вероватно је то и заслуга младе екипе која тамо ради, мада ме чуди да то у Алпросу нису знали.
Ако не буде другачије ишло можда то може екипа из ЗР и телефоном да заврши.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže munja23

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #37 poslato: 23. Avg, 2023. 12:52 »
@munja23 zamolio bih za informaciju u kom servisu ste obavili "registraciju" za dodatne opcije u aplikaciji (otključavanje / zaključavanje vozila). Kada sam pitao u "Alpros"-u nisu znali da aktiviraju date opcije.

U Alprosu
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže hirurg

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #38 poslato: 23. Avg, 2023. 13:27 »
Munja a gdje je privatnost čoveče. Pa ti si sve dao skodi na izvolite.

Evo ja sam rjesio sve to sto si ti nabrojao sa ovim uredjajem. A kosta ko 3 pretplate za skodu otprilike. A evo video sta sve moze. I pozeljan je u svakom autu.

https://youtu.be/yukrw27kEAQ

Van mreže munja23

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #39 poslato: 23. Avg, 2023. 13:50 »
Mislis da mozes da kontrolises svoju privatnost? :)
Dovoljno je sto nosis svoj telefon sa sobom i nema vise privatnosti.

Sto se tice ovog uredjaja, jedino sto bi mi vise nudilo jeste da neko gleda Netflix dok se vozimo, sve ostalo mi je nepotrebno.
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže hirurg

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #40 poslato: 23. Avg, 2023. 13:52 »
E jbg a google mape nisu potrebne? Pa recimo poweramp (vrhunski player) za dobar kvalitetan zvuk. Pa kodi...
Pa waze... Takodje podrska za sim karticu pa vidis lokaciju auta. Itd itd


Van mreže fobia24

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #41 poslato: 23. Avg, 2023. 15:28 »
Пада ми једна грозна, а врло реална, могућност на памет...  :o :o :o
Ако имају сталан приступ ауту, а имају, ко нам гарантује да је ОБД контектор једини интерфејс за приступ колима, и постоји могућност и да контролишу конфигурацију коју су они поставили и која се тренутно налази на колима...
Ужас...
Ja sam npr dao saglasnost. Ne skrivam nista, pa neka prikupljaju podatke.
Ovde je prevod teksta za kalendar:

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #42 poslato: 23. Avg, 2023. 15:53 »
@fobia24 молим те погледај ПП.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže Goran Petrovic

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #43 poslato: 23. Avg, 2023. 17:05 »
U Alprosu
@munja23 Hvala na informaciji. Kada sam preuzimao vozilo u "Alpros"-u nisu znali da aktiviraju ove opcije, doduše to je bilo 2019. Još jedno pitanje, da li su Vam ovo rešili ljudi iz prodaje ili servisa?
  • Vozi: Škoda Scala

Van mreže munja23

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #44 poslato: 23. Avg, 2023. 17:11 »
E jbg a google mape nisu potrebne? Pa recimo poweramp (vrhunski player) za dobar kvalitetan zvuk. Pa kodi...
Pa waze... Takodje podrska za sim karticu pa vidis lokaciju auta. Itd itd

Pa vidi ovako:
- Za Google mape imam apple car play
- Za Waze takođe
- Što se tiče vrhunskog zvuka, plaćam Deezer premium koji slušam u FLAC formatu i povezuje mi se sa bluetooth-om čim uđem u kola

Kada je navigacija u pitanju, koristim fabričku u saradnji sa online uslugama, super funkcionišu.

@munja23 Hvala na informaciji. Kada sam preuzimao vozilo u "Alpros"-u nisu znali da aktiviraju ove opcije, doduše to je bilo 2019. Još jedno pitanje, da li su Vam ovo rešili ljudi iz prodaje ili servisa?

Ljudi iz prodaje. Ali sad kad vidim 2019. Tada sam kupio RS-a kod njih i zaista Škoda aplikacija nije bila na nivou kao što je danas, odnosno danas su kola opremljenija sa više opreme koje podržavaju aplikaciju da ima više opcija.
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0



Pretraga foruma [Google]