Autor Tema: More! Gde, kako, utisci, preporuke...  (Pročitano 29454 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #390 poslato: 01. Jul, 2017. 11:54 »
Moze se na Google Maps uvek videti trenutna guzva kolika je, samo uključite traffic opciju.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži Peja

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #391 poslato: 01. Jul, 2017. 19:56 »
Ja tacno u ponoc usao u MK, 3 auta ispred, a na Evzoni stigli u 2.45 i bilo je 5-6 kola ispred.
Ja usao pola sata kasnije, vec krenula guzva, svaki prelaz po 15-tak minuta.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže sasacalko

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #392 poslato: 03. Jul, 2017. 10:05 »
Kakve su obilaznice zbog radova u Makedoniji? Jesu li lepo obelezene? Da li je potrebna navigacija, s obzirom da ću ići noću kroz MK? Na njihovom sajtu vidim da ih ima na deonici Katlanovo-Veles i Demir-Udovo.

Van mreže Filip

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #393 poslato: 03. Jul, 2017. 10:08 »
ima nešto radova, ima nekih obilaznica, obeleženo je, put je doduše uglavnom grozan, tek po koja deonica da liči na normalni put, ostalo je užas... plus rade kilavo... navigacija ti nije potrebna
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Na mreži Peja

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #394 poslato: 03. Jul, 2017. 11:01 »
Sve je lepo obelezeno. Navigacija moze samo zbuniti. Prati znake na putu.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI


Van mreže sasacalko

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #396 poslato: 03. Jul, 2017. 11:38 »
Ovo jos nisam cuo, da skinu farove!!!

Na mreži observer

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #397 poslato: 03. Jul, 2017. 20:36 »
Opasna ciganija. Za to vreme, u Sloveniji me pitaju zasto su mi ratkapne vezane vezicama a za Zeder nisu ni culi.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži bigor

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #398 poslato: 03. Jul, 2017. 22:02 »
Treba im za botanicku bastu :B=)
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže dexterslab011

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #399 poslato: 13. Avg, 2017. 22:48 »
Zavrsena ovogodisnja tura sa Fabiom... 2800km 😀 O Asprovalti sam vec pisao, pa necu ponovo...sad je na redu Porec... Uf, kakvo meracenje... Istra je prelepa, iskustva su mi da me niki nije ni pogledao popreko sa BG tablama, auto je svaki dan bio po javnim parkinzima i osim ulubljenja koje mi je neko napravio vratima u BG nemam ni jednu novu ogrebotinu, svi su preljubazni i izuzetno profesionalni, od restorana, preko prodavnica. Cene, beogradske i na nekim mestima malo jace, ali u proseku nista neocekivano. Hrana izvrsna...uf kapisanti u marinadi...pljukanci sa vrganjima...ma idi...vina, posebna tema....sve je neopisivo lepo. Drugar kod kog sam bio poznaje sve zive i sve zivo, pa se bas potrudio da bude dobar domacin, a mis mo uzivali koliko je to nas jednogodisnjak zeleo da nam dopusti. Peskovitih plaza nema, da to odmah resimo, ali je zato more bistro i cisto....prelepo. Obisli smo i Vrsar i Plavu i Zelenu lagunu, Limski kanal, neka manja ostrva i svuda je utisak isti...vrhunski. Preporucujem rentiranje camca, ko ga nema....eto toliko
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže top_night

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #400 poslato: 13. Avg, 2017. 23:05 »
Fino je za cuti da nasi ljudi sa Bg tablama mogu slobodno da se krecu po hr...
Ove godine "neplanski" idemo u cg na more i to u Dobre Vode (ispod Bara). Jos nije sigurno 100 % ali ide se ka tome...
Razlog promene plana je finansijska ogranicenost ali planiramo da idemo autom; cordobom :)
Planirana je Grcka ali svi koji su vec bili tamo kazu da grci sad naplacuju sve zivo... cak i parking ispred kuce 5e po danu... lezaljke na plazama... mozda i svez morski vazduh... :)


Послато са GT-I9515  


Van mreže Filip

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #401 poslato: 14. Avg, 2017. 00:19 »
Planirana je Grcka ali svi koji su vec bili tamo kazu da grci sad naplacuju sve zivo... cak i parking ispred kuce 5e po danu... lezaljke na plazama... mozda i svez morski vazduh... :)

to sigurno nisu svi rekli... ::) ležaljke su se uvek, kao i svuda naplaćivale, negde solo, negde kroz piće, a živo me zanima gde se naplaćuje parking na ulici ispred kuće u nekom grčkom primorskom mestu?
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže top_night

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #402 poslato: 14. Avg, 2017. 11:36 »
to sigurno nisu svi rekli... ::) ležaljke su se uvek, kao i svuda naplaćivale, negde solo, negde kroz piće, a živo me zanima gde se naplaćuje parking na ulici ispred kuće u nekom grčkom primorskom mestu?
Konkretno Metamorfosis.
Sestra platila za kucu gde su odseli i parking platila na plazi, ne znam kojoj 5 e. U pitanju je Sitonija.

Послато са GT-I9515  


Van mreže dexterslab011

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #403 poslato: 14. Avg, 2017. 14:35 »
@ Top_night sto se tice voznje po HR sa BG tablama, ne mogu reci da mi je bilo svejedno, ja sam trebao iz Dvora (Banija) da krenem za istru 5.8, a tad je bio glavni dan proslave "oluje", tako da sam krenuo dan ranije i to u ranim jutarnjim casovima i 5. ujutru sam bio u Trst i odatle se predvece spustio u Porec. Iskreno, nije svejedno gledati mesta po Baniji kako su zapustena i praznih i urusenih kuca, a tek po koja da stoji i da je u boljem stanju, a na njoj je naravno sahovnica...da ne ulazim u politiku, ali malo sam se osetio nepozvan sa BG tablama...da kazem tako. Ali cim se dodje do Istre toga vise nema, vec kod Rijeke je potpuno drugacije....
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Na mreži m@c|-|oR

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #404 poslato: 14. Avg, 2017. 18:54 »
Ма Истра је чудо.
Нека сам себичан, али кад се клинци за коју годину осамостале, одох опет са госпоЏом у Ровињ...
Данас, поздрав за форумаше са Крфа.

Послато са Nexus 7  
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4



Pretraga foruma [Google]