Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: More! Gde, kako, utisci, preporuke...  (Pročitano 19307 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže observer

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #480 poslato: Avgust 05, 2019, 11:30:52 pre podne »
Ja cu ponovo u Umag krajem avgusta, idem preko SLO jer mi je brze (obicno se razidju guzve do tada) a i malo jeftinije nego cisto kroz HR.

Van mreže djordje48

• Laurin&Klement
  • Ukupno lajkova: 72
  • "L&K" ugled člana: +30/-14
  • Na isuzu sinhron 3 brzine, kod megana letva volana
    • Vozi: pezo 508 senzor bregaste, na astri prekidaci ko na sporetu a suzuki ruzan
« Odgovor #481 poslato: Avgust 05, 2019, 16:17:49 posle podne »
Preporucujem prelaz Socerga iz Slo ka Istri. Inace, lica trecih zemalja,  koja nemaju EU papire (nije bitno vozilo vec putnik) ne smeju na sve prelaze izmedju SLO i HR bez obzira da li je prelaz medjunarodni! Tako su odlucioi slovenci, hrvati nemju nikakvu zabranu. U prilogu je spisak prelaza koji sam izvukao sa sajta slovenacke pogranicne policije. Dakle, smete ici samo na te prelaze, sa drugih ce vas vratiti. Kao alternativu Bregani preporicujem Metlika-Jurovski brod. Put je ok. bravo2  na zelene ozmacene sam isao sa obe strane. Dakle samo moze na ove sa spiska. Na ostale kao npr Mala Bregana ne moze

Van mreže djordje48

• Laurin&Klement
  • Ukupno lajkova: 72
  • "L&K" ugled člana: +30/-14
  • Na isuzu sinhron 3 brzine, kod megana letva volana
    • Vozi: pezo 508 senzor bregaste, na astri prekidaci ko na sporetu a suzuki ruzan
« Odgovor #482 poslato: Avgust 05, 2019, 16:20:57 posle podne »
Ako ima kolega iz Makedonije ili je nekp isao dole molim vas da mi kazete koji jos prelazi poatoje sem Preseva i Prohor Pcinjskog osim prelaza sa Kosova. Ima jos prelaza ka pravcu zapada ka Bugarskoj kao npr Trgoviste i me zanima kakav je put. :bravo:

Na mreži Robby

« Odgovor #483 poslato: Avgust 05, 2019, 21:37:12 posle podne »
Ko voli da letuje na salasu,u mirnoj atmosferi,moja preporuka su:
1. Livrohio-tj. Trani Ammouda plaza,pripadaju Ormos Panagiasu na Sitoniji,ali ih razdvaja greben. Plicak,beli pesak,2km obala,2 beach bara i mir i tisina...uglavnom Grci...dobro je ko ima malu decu,super siroki parking,mesta ima. Nije guzva ni nedeljom. Nije prljavo.Mi smo bili u apartmanu,privatno,preko poznanstva,ali ko zeli da odvoji bas jaci cash,ima Meltemi house koji je perverzija. Nama je i ovako bilo super,iz apartmana predjemo 20 m i odmah je tu plaza. Auto je imao garazu u dvoristu. Blizu Nikiti,Vurvuru,Karidi. Dobra je baza za obilazak. Ima i brodici za Uranopolis...
2. 2017.smo letovali u Nea Rodi 10 dana i   10 dana preko u Tripitiju,koji ima mini plazu i cisto je+odatle ide trajekt za ostrvo Amulijani,sto vredi videti. Auto se ostavi na parkingu i,mislim za 9€,nosi vas trajekt preko. Kod Nea Rode ima plaza Legend koja je top na Atosu.
3.ko je pustolov i jos nema dece,lepo ostrvo je Samothraki. Po upravi, uz Tasos i Halkidiki,pripada regionu Makedoniji.Tamo je ziveo prorok Ilija,ima lepa crkva,ali dosta treba da se pesaci,ceo dan,a odatle se vidi ceo Egej. Trajekt ide iz Aleksandropolisa. Na ostrvu ima i rent-a-car. Aleksandropolis je isto ok.

Van mreže observer

« Odgovor #484 poslato: Avgust 06, 2019, 09:43:08 pre podne »
@djordje48 
Puno hvala za spisak! bravo2

Van mreže nikola indjija

« Odgovor #485 poslato: Avgust 14, 2019, 08:49:32 pre podne »
Pre par dana se vradio sa Kefalonije.
Video par skoda sa bg tablama po plazama.Jel bio mozda neko sa foruma?